شاهو ناصري در کانو و رضا رئيسي در کاياک بر سکوي نخست ايستادند

در ادامه رقابت هاي قهرماني کشور آبهاي آرام آقايان بعدازظهر امروز مسابقات فينال مسافت 1000 متر آغاز شد و نفرات برتر مواد تکنفره مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، با برگزاري رقابت هاي فينال مسافت 1000 متر چهره نفرات برتر در رده هاي سني بزرگسالان، زير 23 سال و جوانان در مواد تکنفره مشخص شد.
در کاياک يکنفره 1000 متر بزرگسالان قايقراناني از آذربايجان شرقي، خراسان، زنجان، تهران، مازندران، گيلان، کرمانشاه، خوزستان، آذربايجان شرقي و اردبيل حضور داشتند که در نهايت رضا رئيسي از گيلان، اروند درويش از مازندران و محمدطاهر حسيني از کرمانشاه اول تا سوم شدند.
در کانوي يکنفره 1000 متر بزرگسالان پاروزناني از مازندران، خوزستان، کرمانشاه، همدان، کردستان، آذربايجان شرقي، گيلان و تهران حضور داشتند و در نهايت شاهو ناصري از کردستان موفق به کسب عنوان قهرماني شد و علي اجاقي از کرمانشاه و سروش رضويان از تهران در رده هاي دوم و سوم ايستادند.
مسابقه کاياک يکنفره 1000 متر رده سني زير 23 سال با حضور قايقرانان استان هاي خراسان رضوي، کردستان، اردبيل، گيلان، همدان، تهران، مازندران، هرمزگان، بوشهر و آذربايجان شرقي برگزار شد و در پايان صادق زماني از گيلان، بابک دربان از تهران و محمد ولدي از همدان بر سکوهاي اول تا سوم ايستادند.
رقابت کانوي يکنفره 1000 متر زير 23 سال با مسابقه پاروزنان استان هاي همدان، آذربايجان شرقي، گيلان، کرمانشاه، مازندران، گلستان، کردستان و تهران برگزار شد و در نهايت کيا اسکنداني از تهران در رده اول جاي گرفت، پوريا کنتورچيان از مازندران دوم شد و علي الماسي از همدان رده سوم را از آن خود کرد.
در رقابت کاياک يکنفره 1000 متر جوانان پاروزناني از کردستان، مازندران، همدان، تهران، گيلان، بوشهر، خوزستان، کرمانشاه و لرستان حضور داشتند که در نهايت عليرضا فرمانده از گيلان اول شد، محمدجواد ترکي در جايگاه دوم ايستاد و مسعود شاهپوري از تهران در رده سوم قرار گرفت.
در مسابقه کانوي يکنفره 1000 متر جوانان نمايندگان استان هاي تهران، مازندران، کردستان، کرمانشاه، گيلان و همدان حضور داشتند که در پايان محمدنبي رضايي از مازندران، علي حسن زاده از گيلان و ياسين قمري از همدان در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند.
اين رقابت ها با برگزاري ادامه رقابت هاي مسافت 1000 متر در درياچه آزادي در جريان است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.