نفرات برتر کاياک و کانوي دونفره 1000 متر مشخص شدند

در ادامه رقابت هاي قهرماني کشور آبهاي آرام آقايان مسابقات فينال کاياک و کانوي دونفره در مسافت 1000 متر بعدازظهر امروز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، بيست و ششمين دوره مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام آقايان از صبح امروز اول آبان ماه در درياچه آزادي آغاز شده است. در ادامه اين رقابت ها مسابقات فينال مسافت 1000 متر در بخش کاياک و کانوي دونفره در رده هاي سني بزرگسالان، زير 23 سال و جوانان برگزار شد.
مسابقه کاياک دونفره 1000 متر بزرگسالان با رقابت قايقرانان استان هاي گيلان، آذربايجان شرقي، تهران، مازندران، همدان، زنجان، آذربايجان شرقي و خوزستان برگزار شد و در نهايت آرش بصارت دار و پيام قويدل از گيلان در رده نخست ايستادند، حسين سينکائي و اروند درويش از مازندران در جايگاه دوم قرار گرفتند و اميد احمدي و محمدرضا مقدمي از زنجان سوم شدند.
در مسابقه کاياک دونفره 1000 متر زير 23 سال قايقرانان استان هاي تهران، مازندران، گيلان، همدان، خراسان رضوي و بوشهر حضور داشتند که در نهايت صادق زماني و ياسين پاغنده از گيلان، داريوش فرجي و عليرضا جهان نما از تهران و سجاد مختاري و محمد صوفي نژاد از مازندران اول تا سوم شدند.
رقابت کانوي دونفره 1000 متر زير 23 سال نمايندگان استان هاي گلستان، تهران، گيلان، مازندران و همدان حضور داشتند که در پايان پژمان ديوسالاري و پوريا کنتورچيان از مازندران مقام اول، کيا اسکنداني و معراج محمدزاده از تهران مقام دوم و صادق درويشي و ميلاد توري از گيلان مقام سوم را بدست آوردند.
رقابت کانوي دونفره 1000 متر بزرگسالان نمايندگان استان هاي تهران، گيلان، آذربايجان شرقي، مازندران ، همدان و کردستان حضور داشتند که در نهايت علي باجلان و سروش رضويان از تهران مقام اول، سهيل نوروزنژاد و مهرداد دانيالي از گيلان مقام دوم و عباس بحري پور و مهدي بحري پور از آذربايجان شرقي مقام سوم را بدست آوردند.
در مسابقه کاياک دونفره 1000 متر جوانان پاروزنان استان هاي گيلان، مازندران، آذربايجان شرقي، تهران، همدان، لرستان، خوزستان و کردستان حضور داشتند که در نهايت سپهر ساعتچي و اميرحسين غريب از گيلان در رده نخست، مسعود شاهپوري و پوريا شريفي از تهران در رده دوم و ايمان مخملي و حميدرضا درويشي در رده سوم ايستادند.
در رقابت کانوي دونفره 1000 متر جوانان نمايندگان استان هاي مازندران، همدان، تهران، گيلان و کردستان حضور داشتند که در نهايت علي جان بابايي و محمدنبي رضايي از مازندران اول، عليرضا حسيني و علي حسن زاده از گيلان دوم و ياسين قمري و دانيال آقابزرگي سوم شدند.
اين رقابت ها با برگزاري مسابقات فينال کاياک چهارنفره 1000 متر بعدازظهر امروز اول آبان ماه ادامه پيدا مي کند.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.