رقابت هاي مقدماتي مسافت 500 متر برگزار شد

در آغاز روز دوم مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام آقايان رقابت هاي مقدماتي مسافت 500 متر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، رقابت هاي قهرماني کشور آبهاي آرام از ديروز اول آبان ماه در درياچه آزادي آغاز شده است. اين رقابت ها صبح امروز 2 آبان ماه با برگزاري مسابقات مقدماتي مسافت 500 متر ادامه پيدا کرد.
در گروه اول مقدماتي کاياک يکنفره 500 متر رده سني زير 23 سال پاروزناني از تهران، کرمانشاه، اردبيل، آذربايجان شرقي، مازندران و خراسان رضوي حضور داشتند که در نهايت هادي جعفري از کرمانشاه، علي احمدي از آذربايجان شرقي و فردين اسدي از مازندران در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند و به فينال صعود کردند.
در گروه ديگر دور مقدماتي اين ماده قايقرانان استان هاي گيلان، همدان، بوشهر، کردستان و آذربايجان غربي مسابقه دادند که در پايان جواد مومني از گيلان، محمد ولدي از همدان و سجاد کريمي از بوشهر به فينال راه يافتند.
مسابقه مقدماتي کاياک يکنفره 500 متر جوانان در گروه اول با حضور نمايندگان همدان، گلستان، بوشهر، زنجان، کردستان و لرستان انجام شد و در پايان محمدجواد ترکي از بوشهر، حميدرضا درويشي از همدان و کسري افشاري از کردستان اول تا سوم شدند.
در گروه ديگر اين ماده قايقرانان خوزستان، مازندران، آذربايجان شرقي، گيلان، تهران و کرمانشاه مسابقه دادند که در نهايت مهران نوري از گيلان، ميلاد اسدنيا از خوزستان و پوريا شريفي از تهران در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند.
اين رقابت ها با برگزاري دور نيمه نهايي مسافت 500 متر در درياچه آزادي در جريان است.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.