نفرات برتر کاياک و کانو تکنفره در مسافت 500 متر مشخص شدند

مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام آقايان با برگزاري رقابت هاي فينال تکنفره مسافت 500 متر پيش از ظهر امروز 2 آبان ماه ادامه پيدا کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، رقابت هاي قهرماني کشور آبهاي آرام که از صبح امروز 2 آبان ماه با برگزاري رقابت هاي مسافت 500 متر ادامه پيدا کرده است، با برگزاري رقابت هاي فينال اين مسافت در مواد کاياک و کانوي تکنفره دنبال شد.
در مسابقه فينال کانوي تکنفره 500 متر زير 23 سال قايقرانان استان هاي مازندران، همدان، کرمانشاه، آذربايجان شرقي، کدرستان، گيلان، تهران، گلستان و فارس رقابت کردند که در نهايت کيا اسکنداني از تهران و پژمان ديوسالاري از مازندران مشترکا مقام اول را بدست آورند و علي الماسي از همدان دوم شد.
در رقابت فينال کانوي تکنفره 500 متر جوانان پاروزنان استان هاي گيلان، تهران، مازندران، گلستان، کردستان، همدان و کرمانشاه حضور داشتند که در نهايت محمدنبي رضايي از مازندران، ماکان باواني از کردستان و علي حسن زاده از گيلان مقام هاي اول تا سوم را از آن خود کردند.
مسابقه فينال کاياک تکنفره 500 متر زير 23 سال با حضور نمايندگان گيلان، همدان، تهران، کرمانشاه، آذربايجان شرقي، بوشهر، مازندران، خراسان رضوي، آذربايجان غربي و کردستان برگزار شد و در پايان بابک دربان از تهران در رده نخست ايستاد، جواد مومني از گيلان دوم شد و محمد ولدي از همدان جايگاه سوم را مال خود کرد.
در رقابت فينال کاياک تکنفره 500 متر جوانان قايقرانان گيلان، همدان، مازندران، لرستان، بوشهر، خوزستان، کرمانشاه، کردستان و تهران حضور داشتند که در پايان محمدجواد ترکي از بوشهر مقام قهرماني را بدست آورد، مهران نوري در جايگاه دوم قرار گرفت و ميلاد اسدنيا سوم شد.
اين رقابت ها با برگزاري مسابقات فينال کاياک و کانوي دونفره 500 متر در درياچه آزادي در جريان است.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.