رقابت هاي مقدماتي مسافت 200 متر برگزار شد

دور مقدماتي مسابقات مسافت 200 متر رقابت هاي قهرماني کشور آبهاي آرام آقايان بعدازظهر امروز 2 آبان ماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، رقابت هاي قهرماني کشور آبهاي آرام بعدازظهر امروز 2 آبان ماه با برگزاري دور مقدماتي مسافت 200 متر ادامه پيدا کرد.
در کاياک يکنفره 200 متر بزرگسالان در گروه اول قايقرانان گيلان، تهران، کرمانشاه، آذربايجان شرقي، خراسان رضوي، اردبيل و کردستان حضور داشتند که در نهايت آرمين بخشي زاد از گيلان، ميثم فتاحي از تهران و محمدطاهر حسيني از کرمانشاه در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند.
در گروه دوم اين ماده پاروزنان، آذربايجان غربي، مازندران، همدان، زنجان و خوزستان رقابت کردند که در نهايت ميلاد قاسمي از مازندران، اميد احمدي از زنجان و احسان طيبي از خوزستان جايگاه اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در کاياک يکنفره 200 متر زير 23 سال گروه اول قايقرانان خراسان رضوي، همدان، مازندران، تهران، آذربايجان شرقي و مازندران با هم رو به رو شدند که در پايان بابک دربان از تهران، مجيد جواهري از خراسان رضوي و علي احمدي از آذربايجان شرقي در رده هاي اول تا سوم جاي گرفتند.
در گروه دوم مقدماتي اين ماده پاروزنان گيلان، بوشهر، اردبيل، کرمانشاه و کردستان با هم مسابقه دادند که در پايان علي شاهرخي از گيلان، هادي جعفري از کرمانشاه و سجاد احمدي از بوشهر اول تا سوم شدند.
در گروه اول مقدماتي کاياک يکنفره 200 متر جوانان قايقرانان خوزستان، کرمانشاه، کردستان، بوشهر، تهران و زنجان حضور داشتند که در نهايت محمدجواد ترکي از بوشهر، ميلاد اسدنيا از خوزستان و پوريا شريفي از تهران اول تا سوم شدند.
در گروه دوم اين ماده نمايندگان گيلان، مازندران، گلستان، همدان، لرستان و آذربايجان شرقي رقابت کردند که در نهايت مهران نوري از گيلان، حميدرضا درويشي از همدان و عليرضا صالحي از مازندران رده هاي اول تا سوم را بدست آوردند.
اين رقابت ها با برگزاري مسابقات نيمه نهايي مسافت 200 متر عصر امروز 2 آبان ماه در درياچه آزادي دنبال مي شود.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.