دور نيمه نهايي مسافت 200 متر به پايان رسيد

با برگزاري 3 مسابقه، دور نيمه نهايي مسافت 200 متر مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام آقايان، عصر امروز 2 آبان ماه در درياچه آزادي برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، روز دوم مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام آقايان عصر امروز 2 آبان ماه با برگزاري رقابت هاي نيمه نهايي مسافت 200 به پايان رسيد.
در رقابت نيمه نهايي کاياک يکنفره 200 متر بزرگسالان قايقراناني از خراسان رضوي، همدان، آذربايجان شرقي، آذربايجان غربي و اردبيل حضور داشتند و در پايان رضا جداري از آذربايجان شرقي، علي جواهري از خراسان رضوي و فرامرز ورمزيار از همدان در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند.
مسابقه کاياک يکنفره 200 متر زير 23 سال با حضور قايقراناني از مازندران، کردستان، همدان، اردبيل و آذربايجان غربي برگزار شد و در نهايت محسن موذن از مازندران، محمد ولدي از همدان و آرمين عبداله پور از آذربايجان غربي اول تا سوم شدند.
در مسابقه کاياک يکنفره 200 متر جوانان پاروزناني از زنجان، لرستان، کرمانشاه، گلستان، کردستان و آذربايجان شرقي حضور داشتند که در پايان آرمين ياوي از کرمانشاه اول شد، کسري اشرفي از کردستان در رده دوم قرار گرفت و عليرضا مرادي جايگاه سوم را از آن خود کرد.
اين رقابت هاي صبح فردا 3 آبان ماه با برگزاري رقابت هاي فينال مسافت 200 متر ادامه پيدا خواهد کرد.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.