محسن شادي براي بار دوم بر قله روئينگ جهان ايستاد

مدال طلاي مسابقات قهرماني زير 23 سال جهان براي دومين سال متوالي برگردن محسن شادي قايقران تيم ملي روئينگ کشورمان آويخته شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني ، شادي که چهره شناخته شده روئينگ جهان مي باشد با حضورش در اين رقابتها و درخشش در مسابقات مقدماتي و نيمه نهايي حريفانش را به انديشيدن به مدال نقره واداشت. وي که سال گذشته نيز توانايي هاي خود را به رخ حريفان کشيده بود براي يک بار ديگر موفق شد مدال طلاي رقابتهاي جهاني را از آن خود کرده و پرچم پر افتخار کشورمان را به اهتزاز در آورد.
محسن شادي در مرحله نهايي مسابقات قهرماني زير 23 سال جهان در رشته سبک وزن تکنفره با هانس اوبرنو از بلژيک، الکساندر پيلات از فرانسه، پيتر چمبرز از انگلستان، کريستين هاچبراک از آلمان و آيلسون سيلوا از برزيل مسابقه داد.
شادي که در مسابقات مقدماتي و نيمه نهايي در شروع و در مسافت 500 متر اول به عنوان قايق دوم حرکت مي کرد و در ادامه مسابقه از حريفان پيشي مي گرفت، در اين مسابقه با اعتماد به نفس و آمادگي کامل از ابتدا به عنوان قايق اول پارو مي زد و در پايان نيز توانست با زمان 7:17.92 دقيقه به عنوان مرد طلايي اين مسابقات از خط پايان عبور کند.
اين در حاليست که با توجه به ثبت رکورد مسابقات، شادي در پي شکستن رکورد جهاني بود، باد شديد و مخالف مانع از رسيدن به اين موفقيت شد.
در اين مسابقه پيتر چمبرز از انگلستان با زمان 7:19.59 دقيقه دوم شد، آيلسون سيلوا از برزيل با زمان 7:22.38 دقيقه، الکساندر پيلات از فرانسه با زمان 7:23.78 دقيقه، کريستين هاچبراک از آلمان با زمان 7:25.65 دقيقه و هانس اوبرنو از بلژيک با زمان 7:26.17 دقيقه رده هاي سوم تا ششم را به دست آوردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.