پيام تبريک رئيس و دبير کل کميته به قهرماني عضو تيم ملي روئينگ در مسابقات جهاني

رئيس و دبير کل کميته ملي المپيک در پيامهاي جداگانه اي ، قهرماني محسن شادي نماينده زير 23 سال ايران در مسابقات جهاني روئينگ بلاروس را به ملت و جامعه ورزش کشور تبريک گفتند.
به گزارش روابط عمومي کميته ملي المپيک؛در متن پيام تبريک مهندس علي آبادي در پي اين موفقيت آمده است؛اين روزها به کرات شاهد افتخار آفريني و موفقيت تيم هاي ملي کشورمان در عرصه هاي مختلف ورزش آسيا و جهان هستيم که نويد بخش روزهاي خوش براي ورزش ايران در آينده مي باشد .
لذا ضمن تبريک موفقيت ورزشکار کشورمان در کسب مدال طلاي رقابتهاي جهاني به دولت محترم ، ملت بزرگ ايران و جامعه ورزش کشور و خسته نباشيد به مجموعه زحمتکش فدراسيون ،کادر فني و ملي پوشان عزيز ، اميد مي رود تا با همت و تلاش مضاعف در سالجاري بتوانيم در ديگر رقابتهاي پيش رو در عرصه قاره اي و جهاني پرچم پر افتخار کشورمان را بارها به اهتزاز در آورده و دل ملتي را شاد کنيم.
هچنين بهرام افشار زاده دبير کل کميته ضمن تبريک موفقيت نماينده ايران در مسابقات جهاني روئينگ به سازمان تربيت بدن،ملت و جامعه ورزش کشور گفت:امروزه بر خلاف گذشته ديگر موفقيت هاي ورزشي کشورمان تنها به رده سني بزرگسالان و در چند رشته محدود خلاصه نمي شود بلکه با توجه به اينکه طي سالهاي اخير فدراسيونهاي مختلف به استعداد يابي و پشتوانه سازي در تيم هاي خود توجه خاصي دارند بدون شک ثمره تلاش هاي شبانه روزي خود را ابتدا در رقابتهاي رده ستني پايين و سپس بزرگسالان خواهند ديد.
بي ترديد اين افتخارات پل پيروزي است براي موفقيت در بازيهاي آسيايي گوانگژو و المپيک لندن، لذا ضمن خسته نباشيد به مجموعه زحمتکش فدراسيون قايقراني که انصافا تلاش بسياري در اين زمينه مي کنند اميد مي رود اين موفقيت ها انگيزه اي باشد در بين خانواده ها و جوانان در توجه بيشتر به مقوله ورزش.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.