سيلورهاي کشور ميزبان زودتر از ديگر کشورها به خط پايان رسيدند

مسابقات بادباني قهرماني آسيا در رشته آپتيميست که با حضور 118 ورزشکار از شنبه اول مردادماه در سنگاپور آغاز شده بود، با پيشتازي کشور ميزبان در حال پيگيري است.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در روز دوم اين رقابتها که با حضور 118 ورزشکار از 20 کشور استراليا، برزيل، چين تايپه، هنگ کنگ، هند، اندونزي، ژاپن، کره جنوبي، قرقيزستان، سنگاپور، ميانمار، سريلانکا، تايلند، آمريکا، نيوزلند، هلند، چين، مالزي، ايران و چک در سنگاپور آغاز شده است، کيوان حسن زاده نماينده کشورمان در گروه 3 با سيلورهاي کشورهاي سنگاپور تايلند اندونزي کره جنوبي چين ژاپن هند مالزي ميانمار هنگ کنگ چين تايپه و سريلانکا همگروه بود که درنهايت در مسابقه چهارم بعنوان قايق 35 و مسابقه پنجم نيز بعنوان قايق 31 از خط پايان گذشت. در حال حاضر در جدول امتيازات کيوان حسن زاده در جايگاه 44 جدول قرار گرفته است اين در حاليست که نتيجه کلي پس از پايان مسابقات و حذف نتايج سيلورهاي قاره هاي ديگر همچنين محاسبه امتياز هر کشور بر مبناي يک ورزشکار اعلام خواهد شد .
در حال حاضر 7 قايقران کشور ميزبان صدر جدول را از آن خود کردند و پس از آن سيلورهاي کشور هاي تايلند، مالزي، چين و ژاپن بالاتر از ساير شرکت کنندگان قرار دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.