مسابقات قهرماني کشور روئينگ برگزار مي شود

مسابقات قهرماني کشور روئينگ پس از نزديک به 4 سال وقفه اواسط آذر ماه سال جاري در درياچه آزادي برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، کميته روئينگ فدراسيون در نظر دارد مسابقات قهرماني کشور روئينگ را به منظور انتخاب نفرات تيم ملي جهت حضور در اردوي زمستاني و شرکت در رقابت هاي کسب سهميه المپيک ريو در بخش آقايان و بانوان برگزار کند. زمان اين مسابقات اواسط آذر پيش بيني شده و تاريخ دقيق آن متعاقبا اعلام خواهد شد.
اين رقابت ها بر اساس قوانين فدراسيون جهاني روئينگ FISA و قوانين داخلي فدراسيون ايران در مواد تکنفره بانوان، تکنفره سبک وزن بانوان، تکنفره مردان و تکنفره سنگين وزن مردان برگزار خواهد شد. وزن مجاز بانوان جهت حضور در ماده سبک وزن 59 کيلوگرم و در بخش مردان سبک وزن 72.5 کيلوگرم مي باشد.
کميته روئينگ فدراسيون به هر هيات اجازه داده تا يک ورزشکار در هر ماده معرفي کند اما استان هايي که درخواست شرکت بيش از يک ورزشکار در ماده اي را دارند بايد ارنج نفرات خود را 5 روز زودتر از موعد مقرر به فدراسيون اعلام نمايند.
فدراسيون قايقراني تمامي هيات هايي که از فدراسيون سهميه قايق روئينگ دريافت کرده اند را موظف نموده تا در مسابقات قهرماني کشور حضور داشته باشند.
هيات هاي قايقراني سراسر کشور تا پايان وقت اداري 20 آبان ماه مهلت دارند تا آمادگي خود را به همراه ارنج تيم به فدراسيون قايقراني اعلام کنند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.