با کسب اين مدال شيريني تمام سختي هاي متحمل شده را چشيدم

محسن شادي چهره طلايي مسابقات روئينگ زير 23 سال جهان در پايان اين رقابتها گفت: مسابقات در سطح بالايي برگزار شد، شرايط سخت و رقابت فشرده اي با حريفانم داشتم ولي با تمام اين احوال به لطف خدا توانستم مدال طلا را از آن خود کنم.
محسن شادي ادامه داد: حريفان نسبت به دوره گذشته خيلي قوي تر شده بودند. من فقط قايقران برزيلي را مي شناختم بقيه تيم ها نفرات جديد را در اين مسابقات شرکت داده بودند. اکثر رقيبانم نيز براي مدال طلا آمده بودند.
وي در خصوص شرايطش در حين انجام مسابقه بيان کرد: از ابتدا که استارت را مي زدم جلو مي افتادم و تا انتها فاصله ام را با قايقهاي ديگر حفظ مي کردم. اين کار بسيار سختي است خصوصا 500 متر آخر که فشار زيادي به من وارد مي شد به طوريکه نمي دانم 200 متر آخر را چگونه مي گذراندم چون با تمام وجودم پارو مي زدم.
شادي افزود: پاروزنان تيمهاي حريف از فاصله اي که از ابتدا مي گرفتم متعجب مي شدند. سرعت و قدرتم را از اول تا آخر حفظ مي کردم، همه را زير نظر داشتم، وقتي مي ديدم قايقي قصد نزديک شدن به من را دارد من هم سرعتم را بيشتر مي کردم و همين مسئله باعث موفقيتم شد.
ملي پوش تيم روئينگ ايران ضمن بيان اينکه پيش از اين نيز مطمئن به کسب مدال بوده است، گفت: امسال به دليل هواي گرم ايران و فشار زياد تمرينات سختي هاي بسياري را تحمل کردم ولي با کسب اين مدال تمام آن سختيها شيرين شده است.
دارنده مدال طلاي جهان خاطر نشان کرد: از سال آينده در مسابقات بزرگسالان شرکت خواهم کرد، مسلماً کار سخت تري پيش رو دارم ولي با اين حال براي کسب مدال به مصاف حريفان خواهم رفت.
شادي در خصوص مسابقات گوآنگجو نيز گفت: در گوآنگجو نيز مدال طلا را خواهم گرفت و براي رسيدن به اين موفقيت بايد تمرينات بيشتر و بهتري را انجام دهم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.