بادباني ايران پيشرفت خوبي داشته و از نتايج راضي هستم

رئيس کميته بادباني و سرپرست تيم اعزامي به مسابقات قايقراني بادباني قهرماني آسيا گفت: با شتاب در حال کم کردن فاصله خود با کشورهاي صاحب نام آسيا هستيم.
عليرضا سهرابيان ادامه داد: مسابقات قايقراني بادباني که از اول مرادماه آغاز و در سطح بالايي برگزار مي شود . مي توان گفت اين مسابقه چيزي کمتر از مسابقات المپيک آسيايي گوآنگجو ندارد و کيوان حسن زاده رقابت سختي با رقيبان دارد و تا کنون از نتيجه به دست آمده هم من و هم مربي راضي هستيم.
وي بيان کرد: در اين مسابقات کشورهاي شرکت کننده با حضور ورزشکاران اصلي خود سطح مسابقات را بالا برده اند. به طوريکه دارنده گان مدال نقره و برنز مسابقات آسيايي گوآنگجو و دارنده گان مدالهاي رنگين مسابقات قهرماني آسيا در دوره قبل و مسابقات قهرماني جهان نيز حضور دارند.
سهرابيان افزود: سيلور کشور سنگاپور که در مسابقات گوآنگجو مدال نقره را به دست آورده بود در اين مسابقه تاکنون در جايگاه هشتم قرار دارد و دارنده مدال برنز مسابقات گوآنگجو تاکنون در اين مسابقات دوم است . همچنين سيلوري از کشور مالزي که مدال نقره مسابقات قهرماني جهان 2010 را دارا است تاکنون در جايگاه هفدهم اين رقابتها قرار دارد که حضور اين چهره هاي شاخص نشان از کيفيت بالاي مسابقات دارد.
رئيس کميته بادباني تصريح کرد: کيوان حسن زاده هم در 3 مسابقه اول بسيار خوب ظاهر شد و توانست عنوان پنجمي را از آن خود کند، اما در مسابقه هاي بعدي به عنوان قايق 35، 31 و 20 از خط پايان عبور کرد. البته مطمئن هستم که در مسابقات پاياني مي تواند مجدد خودش را به بالاي جدول بکشاند.
وي گفت: حسن زاده اگر کمي دقت را چاشني هوشش کند مي تواند جزء سيلورهاي برتر آسيا باشد . البته وي در مسابقات قهرماني جهان که در مالزي برگزار شد عنوان بيشتر از 101 را به دست نياورد و در مسابقات دوره گذشته قهرماني آسيا نيز با 447 امتياز هفتاد و يکم و در جدول نهايي چهاردهم شد. وي در اين مسابقات تاکنون با انجام 6 مسابقه در جايگاه چهل و هفتم قرار دارد و به عقيده من در رنکينگ نهايي در جايگاه خوبي قرار خواهد گرفت که پيشرفت خوبي خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.