ترکيب تيمهاي ملي روئينگ مردان و زنان کشورمان مشخص شد

قايقرانان اعزامي تيم ملي روئينگ بانوان و آقايان کشورمان به منظور حضور در مسابقات قهرماني بزرگسالان جهان و اولين مرحله انتخابي المپيک معرفي شدند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات روئينگ قهرماني جهان و انتخابي المپيک از 6 الي 13 شهريور ماه در شهر بلد اسلووني و با حضور قهرمانان جهان و المپيک برگزار خواهد شد که اسامي قايقرانان اعزامي کشورمان نيز براي حضور در اين رقابتها اعلام شد.
بر اين اساس در ماده سبک وزن دونفره جفت پاروي بانوان سلماز عباسي و مريم سعيدي، در ماده يکنفره سبک وزن بانوان حميرا برزگر و در ماده چهارنفره سبک وزن جفت پاروي بانوان حميرا برزگر، نازنين ملايي، شادي فرج پور و مونا شادمهر به مربيگري مايک ديويد هيل و مينا موميايي به عنوان دستيار مربي با حريفان خود به رقابت مي پردازند.
همچنين ، افشين فرزام و گانيو شخرت مربيان تيم ملي مردان در ماده يکنفره سنگين وزن محسن شادي، در ماده چهارنفره سنگين وزن تک پارو وحيد جوهري، فرزاد کربلايي، فرهاد کربلايي و سعيد عادلي، در ماده دونفره سنگين وزن تک پارو ياسر جوهري و افشار حيدري و در ماده دونفره سبک وزن مردان حسن جهانيان و عاقل حبيبيان را برگزيدند تا در اين مسابقات به مصاف حريفان خود روند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.