در رقابتهاي آسيايي حريفان سختي نخواهم داشت

دارنده مدال طلاي رقابتهاي روئينگ قهرماني زير 20 سال جهان گفت: بعد از کسب دومين مدال طلاي رقابتهاي جهاني، تنها به طلاي مسابقات آسيايي گوانگجوي چين فکر مي کنم.
محسن شادي اظهار داشت: سطح مسابقات جهاني به نسبت سال گذشته در حد بسيار بالاي بود و تمامي حريفان براي مدال طلا مي جنگيدند که خوشبختانه من توانستم براي دومين بار در اين رقابتها مدال طلا را از آن خود کنم.
وي ادامه داد: فيناليست هاي اين رقابتها از از کشورهاي انگلستان، برزيل و فرانسه بسيار قدر بودند و تا دقايق پاياني حريف انگلستاني که بر سکوي دوم اين مسابقات قرار گرفت با 60 صدم ثانيه با من فاصله داشت و من توانستم در اوج خستگي به خوبي اين فاصله را حفظ کنم.
شادي در خصوص برنامه هاي آينده خود تصريح کرد: در حال حاضر کمتر از 100 روز تا رقابتهاي آسيايي گوانگجو باقي مانده است و با وجود شرايط آيده آلي که دارم تمام تلاش خود را براي گرفتن بهترين مدال خواهم داشت، هر چند که به اعتقاد من حريفانم در رقابتهاي آسيايي حريفان سختي نخواهند بود.
دارنده مدال طلاي رقابتهاي جهاني روئينگ زير 23 سال جهان تاکيد کرد: تا يک هفته آينده طبق برنامه فدراسيون قايقراني اردوهاي آمادگي را در آذربايجان غربي شهرستان اروميه زير نظر مربي چيني آغاز خواهم کرد و تا زمان مسابقات آسيايي در اين اردوها حضور خواهم داشت. اميدوارم بتوانم بهترين مدال را در اين مسابقات به دست بياورم.
شادي در ادامه گفت: شرايط اردوها از نظر آب و هوايي و ارتفاع از سطح دريا بسيار مساعد است و با اين روال تا زمان اعزام به رقابتهاي آسيايي گوانگجو در اين اردوها خواهم ماند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.