قايقرانان ايران درخشيدند

مسابقات آبهاي آرام قهرماني جوانان جهان روز گذشته 7 مردادماه در حالي در آلمان آغاز شد که قايقرانان کشورمان در مصاف با حريفان خود درخشيدند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در اين رقابتها که از روز گذشته 7 مردادماه آغاز شده و تا 10 مردادماه نيز ادامه دارد با حضور حدود 700 قايقران از 64 کشور آرژانتين، ارمنستان، استراليا، آذربايجان، بلژيک، بلاروس، برزيل، بلغارستان، کانادا، چين، کرواسي، قبرس، چک، دانمارک، اکوادور، اسپانيا، استوني، فنلاند، فرانسه، انگلستان، گرجستان، آلمان، يونان، مجارستان، هند، ايران، ايرلند، عراق، ايتاليا، ژاپن، قزاقستان، قرقيزستان، ليتواني، لاتوآ، مولداوي، مکزيک، هلند، نروژ، نيوزلند، فيليپين، لهستان، پرتغال، پرتوريکو، روماني، آفريقاي جنوبي، روسيه، غنا، ساموآ، سنگاپور، اسلواني، صربستان، سوئيس، اسلواکي، سوئد، تاهيتي، تايلند، تونس، ترکيه، اوکراين، اروگوئه، آمريکا، ازبکستان و ونزوئلا و در مسافت هاي 1000، 500 و 200 متر در حال برگزاري است.
بر اين اساس در مرحله مقدماتي ماده کاياک يکنفره 1000 متر مردان قايقراني از کشورهاي ايتاليا، اسپانيا، استوني، انگلستان، يونان، پرتغال، سوئيس، نيوزلند، غنا، مجارستان، استراليا، بلاروس، هلند، ترکيه، اروگوئه، تايلند، قبرس، آلمان، فرانسه، روسيه، دانمارک، ليتواني، اوکراين، تاهيتي، چک، ايران، اسلواکي، لهستان، آرژانتين، ازبکستان و قرقيزستان در 4 گروه با هم به رقابت پرداختند.
فرزين اسدي نماينده کشورمان در گروه 4 با ژوزف دوستال از چک، سيمون زداراسکي از اسلواکي، مارتين براززينسکي از لهستان، جان رودريگز از آرژانتين، شيمپي آساي از ژاپن، اکمال واخبوو از ازبکستان و روسلان مولتاو از قرقيزستان به رقابت پرداخت و در نهايت موفق شد با زمان 3:58.470 دقيقه در رده دوم بايستد و راهي مرحله نيمه نهايي شود. در اين مسابقه ژوزف دوستال از چک با زمان 3:56.750 دقيقه اول و سيمون زداراسکي از اسلواکي با زمان 3:59.700 دقيقه سوم شدند.
در مرحله نيمه نهايي نيز اسدي به مصاف مکس رندسچميت از آلمان، کارل آلوپر از استوني، مارتين براززينسکي از لهستان، بوريز نديالکوو از بلغارستان، ايهار بياچيوسکي از بلاروس، کياکيس سريوپولوس از يونان، الکساندر سيروميانيکو از اوکراين و جک ويلسون از نيوزلند رفت و در نهايت با زمان 3:44.080 دقيقه در رده سوم جاي گرفت و به فينال A رسيد. در اين مسابقه مکس رندسچميت از آلمان با زمان 3:41.550 دقيقه اول و کارل آلوپر از استوني با زمان 3:43.720 دقيقه دوم شدند.
در مرحله مقدماتي کاياک دونفره مردان نيز پاروزنان کشورهاي اسلواکي، مجارستان، نروژ، روسيه، بلاروس، دانمارک، آفريقاي جنوبي، نيوزلند، فنلاند، آلمان، چک، ايتاليا، آرژانتين، انگلستان، مکزيک، ژاپن، ارمنستان، استراليا، ايران، اسلواني، لهستان، آذربايجان، ليتواني، اسپانيا و لاتوآ در 3 گروه به مصاف هم رفتند.
در گروه 3 اين ماده رضوان بهجتي و علي شاهرخي در مصاف با تام نورتون و اسکات اسميت از استراليا، سيون بلازويچ و آلان آپولونيو از اسلواني، نوربرت کوزينسکي و فيليپ کاپوستکا از لهستان، آميل حسينلي و ياسين احمدو از آذربايجان، آرياداس لينکويکوس و مانتاس سرديکويکوس از ليتواني، آنيگو گارسيا و کارلوس آروالو از اسپانيا و ريهاردس کاکستينس و روبرت مرپوليس از لاتوآ، موفق شدند با زمان 3:38.810 دقيقه دوم شده و به مرحله نيمه نهايي صعود کنند. در اين مسابقه تام نورتون و اسکات اسميت از استراليا با زمان 3:33.850 دقيقه اول و سيون بلازويچ و آلان آپولونيو از اسلواني با زمان 3:39.950 دقيقه سوم شدند.
در مرحله نيمه نهايي کاياک دونفره مردان رضوان بهجتي و علي شاهرخي با زمان 3:29.620 دقيقه در رده پنجم ايستادند. در اين مسابقه جاکوب اسپيکار و پاتريک کوسرا از چک، اويند وولد و لارس يولوانگ از نروژ، سولادزيسلو کرچيک و ويتالي زياتس از بلاروس، ايگناسيو دي اورتوزار و توماس بورگا از آرژانتين، ماريو گارسيا و جردن سالازار از مکزيک، آميل حسينلي و ياسين احمدو از آذربايجان، بلاين برسفورد و ديوالد هاتينگ از آفريقاي جنوبي و آنيگو گارسيا و کارلوس آروالو از اسپانيا نيز حضور داشتند که در پايان جاکوب اسپيکار و پاتريک کوسرا از چک با زمان 3:24.100 دقيقه ، اويند وولد و لارس يولوانگ از نروژ 3:25.450 دقيقه و سولادزيسلو کرچيک و ويتالي زياتس از بلاروس با زمان 3:27.540 دقيقه اول تا سوم شدند.
در ماده کانو کانادايي يکنفره مردان و در مرحله مقدماتي نمايندگان کشورهاي اسپانيا، لهستان، قزاقستان، ژاپن، ايتاليا، آمريکا، برزيل، ايران، مجارستان، روسيه، روماني، اسلواکي، بلاروس، اوکراين، صربستان، قرقيزستان، آلمان، مکزيک، استوني، بلاروس، آذربايجان، کانادا، لاتوآ و ليتواني در 3 گروه به رقابت با يکديگر پرداختند.
در گروه 2 اين ماده عادل مجللي از کشورمان به مصاف ايساکوئز کوئيروز از برزيل، محمد عامر از اسپانيا، پاتريک سوکول از لهستان، يوجني کووالنکو از قزاقستان، کائيکي اوشيرو از ژاپن، کارلو تاکچيني از ايتاليا و داستين سوسلي از آمريکا رفت. در پايان اين مسابقه ايساکوئز کوئيروز از برزيل با زمان 4:17.540 دقيقه اول، عادل مجللي از ايران با زمان 4:21.300 دوم و محمد عامر از اسپانيا با زمان 4:22.100 دقيقه سوم شدند. مجللي با کسب اين زمان به مرحله نيمه نهايي صعود کرد.
در مرحله نيمه نهايي نماينده کشورمان با بودگان فلورين از روماني، پدرو کاستاندا از مکزيک، رادوسل
او کوتسو از آذربايجان، کايکي اوشيرو از ژاپن، ايوان کارادزو از بلغارستان، استرينگا ملادويچ از صربستان، پاتريک سوکول از لهستان و استاس اسکنسيک از لاتوآ هم گروه شد.
در اين مسابقه بودگان فلورين از روماني با زمان 4:12.910 دقيقه ، عادل مجللي از ايران با زمان 4:13.800 دقيقه و پدرو کاستاندا از مکزيک با زمان 4:15.540 دقيقه در رده هاي اول تا سوم جاي گرفتند. مجللي پس از کسب اين نتيجه به فينال A راه يافت.
در مرحله مقدماتي کانوي دونفره مردان پاروزنان کشورهاي قزاقستان، بلاروس، روسيه، ايتاليا، لاتوآ، اسپانيا، استوني، مجارستان، لهستان، اوکراين، فرانسه، برزيل، ليتواني، ژاپن، ايران، روماني، آلمان، آذربايجان و استراليا در 3 گروه به رقابت با يکديگر پرداختند.
سامان بقائي و پژمان ديوسالار از کشورمان در گروه 3 اين ماده با آندري لايفري و گاوريل نيکولايتا از روماني، ماکس مولر و مايکل مولر از آلمان، اولسکي کوپين وايگو و دليستويانو از آذربايجان و ژاک دونگي و الکساندر هاس از استراليا مسابقه دادند که در نهايت با زمان 3:57.900 در رده سوم جاي گرفته و راهي مرحله نيمه نهايي شدند. ضمن اينکه آندري لايفري و گاوريل نيکولايتا از روماني با زمان 3:54.660 دقيقه و ماکس مولر و مايکل مولر از آلمان با زمان 3:56.400 دقيقه اول و دوم شدند.
در مرحله نيمه نهايي اين ماده بقائي و ديوسالار با زمان 3:56.560 دقيقه در رده اول قرار گرفته و راهي فينال A شدند. همچنين لوکاس ويتراک و باتوز دوبايک از لهستان با زمان 3:58.050 دقيقه دوم و سياري کوپراينويچ و يوهاينس ميلياويچيوس از بلاروس با زمان 4:00.000 دقيقه سوم شدند. همچنين در اين گروه آيسوکوياس کوئيروش دوس و بنيتو دوس سانتوز از برزيل، جاک دونگاي و الکساندر هاس از استراليا، بام اندرساس و جوزپ کارلوس از استوني، لوکا فراينا و نيکولاي کراسيون از ايتاليا و کازوکي موري و کنتو کوباياشي از ژاپن حضور داشتند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.