آرزو حکيمي به فينال A مسافت 1000 مترصعود کردند

بانوان تيم ملي آبهاي آرام کشورمان که در روز اول مسابقات قهرماني جوانان جهان به مصاف حريفان خود رفته بودند موفق شدند به مرحله نيمه نهايي راه يابند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، بانوان کشورمان در ماده هاي کاياک يک و دونفره و در مسافت 1000 متر با حريفان خود به رقابت پرداختند.
در مرحله مقدماتي ماده کاياک يکنفره کشورهاي مجارستان، بلاروس، استوني، نروژ، آفريقاي جنوبي، اوکراين، آرژانتين، هلند، قبرس، بلژيک، آلمان، روسيه، اسپانيا، ايران، ترکيه، ساموآ، ليتواني، لهستان، ايتاليا، استراليا، قزاقستان، دانمارک، ژاپن، برزيل و تونس حضور داشتند.
در گروه 2 مرحله مقدماتي کاياک يکنفره بانوان آرزو حکيمي از کشورمان هرماين پترس از بلژيک، ايزابل فريدت از آلمان، ماريا الکساندروا از روسيه، النا مونلون از اسپانيا، روبرتا پلانتوا از اسلواکي، المپيا دوشوا از ترکيه، ريشان يوچنگ از ساموآ و گرتا ماروزايتو از ليتواني هم گروه شدند.
در اين مسابقه هرماين پترس از بلژيک با زمان 4:14.930 دقيقه ، ايزابل فريدت از آلمان با زمان 4:22.190 دقيقه و ماريا الکساندروا از روسيه با زمان 4:22.310 دقيقه در دره هاي اول تا سوم جاي گرفتند و آرزو حکيمي از ايران با زمان 4:31.690 دقيقه در رده پنجم ايستاد و راهي مرحله نيمه نهايي شد.
حکيمي در مرحله نيمه نهايي نيز با الکساندرا هايشانيا از بلاروس، ماريا آلکساندروا از روسيه، گابريلا توبيت از استراليا، تايسيا بوتنکو از قزاقستان، تريل تودسن سندي از نروژ، المپيا دوشوا از ترکيه، آسامي ياناگيبوري از ژاپن و ماريا وان از ازبکستان مسابقه داد و در نهايت با زمان 4:16.820 دقيقه در رده دوم ايستاده و موفق به صعود به فينال A شدند. در اين مسابقه الکساندرا هايشانيا از بلاروس با زمان 4:13.700 دقيقه اول و ماريا آلکساندروا از روسيه با زمان 4:18.810 دقيقه سوم شدند.
در کاياک دونفره بانوان نيز انسيه رهرو و هديه کاظمي از کشورمان حضور داشتند و با تامارا تاکاسا و رگاها گيماسي از مجارستان، ليويا هاسنس چايلر و نوامي بروچولر از سوئيس، ماجا آيرگنس و روسنکراندز ويلوملسن از دانمارک، سانزيانا ميکوتاري و کريستينا فرنسو از از روماني، کلوديا پريل و سارا جايسنسکا از لهستان، کتي موکود و ماي اورتن از آمريکا و مارسيا پرتوريس و کري شوتر از آفريقاي جنوبي مسابقه دادند.
در پايان اين مسابقه تامارا تاکاسا و رگاها گيماسي از مجارستان با زمان 3:58.890 دقيقه، ليويا هاسنس چايلر و نوامي بروچولر از سوئيس با زمان 3:59.260 دقيقه و ماجا آيرگنس و روسنکراندز ويلوملسن از دانمارک با زمان 4:05.370 دقيقه در رده هاي اول تا سوم ايستادند و قايقرانان کشورمان با زمان 4:11.040 دقيقه در رده پنجم قرار گرفتند و راهي مرحله نيمه نهايي شدند.
در مرحله نيمه نهايي نيز قايقرانان ايران به مصاف داريا دروزد و مارينا بيتاراشويلي از بلاروس، ربکا سيمون و کاترينه تروتر از انگلستان، ماجا ايرگنس و روسنکراندز ويلوملسن از دانمارک، ايکيسا يتان و چووينگ جو از چين، آيسون برايانت و کريستي هايگيسون از استراليا، کلوديا پريل و سارا يانسکا از لهستان، کيم تومپسون و داتيله کوري از نيوزلند و آمايا بناونت و جسيکا آلفونسو از اسپانيا رفتند و با زمان 3:59.180 دقيقه ششم شده و به فينال B راه يافتند.
در اين مسابقه داريا دروزد و مارينا بيتاراشويلي از بلاروس با زمان 3:54.080 دقيقه، ربکا سيمون و کاترينه تروتر از انگلستان با زمان 3:54.870 دقيقه و ماجا ايرگنس و روسنکراندز ويلوملسن از دانمارک با زمان 3:55.750 دقيقه اول تا سوم شدند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.