قايقرانان ايران راهي مرحله نيمه نهايي مسابقات قهرماني جوانان جهان شدند

پس از برگزاري مسابقات مرحله مقدماتي مسافت 200 متر مسابقات آبهاي آرام قهرماني جوانان جهان روز گذشته 7 مردادماه قايقرانان ايران به مرحله نيمه نهايي صعود کردند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در کاياک يکنفره مردان کشورهاي بلژيک، آرژانتين، آذربايجان، استوني، قرقيزستان، چک، گرجستان، اروگوئه، ژاپن، لهستان، لاتوآ، بلغارستان، انگلستان، ايران، ايتاليا، يونان، قبرس، آلمان، مجارستان، روسيه، قزاقستان، فنلاند، آمريکا، تاهيتي، روماني، اسپانيا، ليتواني، ترکيه، استراليا، ازبکستان، نيوزلند، ارمنستان، اوکراين، کانادا، دانمارک، اسلواني، پرتغال، هلند، تايلند و غنا حضور داشتند.
در گروه 2 اين ماده علي آقا ميرزايي با گرزگروز بيرزال از لهستان، کاسپايس تيلکتيکس از لاتوآ، استانيلاو دميترو از بلغارستان، مارک کلايو از انگلستان، گابريل گالدران از ايتاليا، کرايکوس سراپولوس از يونان و آنگلوس جرجيو از قبرس مسابقه داد و در نهايت با زمان 39.960 ثانيه در رده پنجم قرار گرفت و راهي مرحله نيمه نهايي شد.
در کاياک يکنفره بانوان نيز کشورهاي آلمان، روسيه، کانادا، لهستان، اسلواني، پورتوريکو، استراليا، ترکيه، ازبکستان، مجارستان، انگلستان، استوني، ايتاليا، قزاقستان، ليتواني، لاتوآ، نيوزلند، فرانسه، ايران، ژاپن، آفريقاي جنوبي، يونان، هلند و گرجستان با هم به رقابت پرداختند.
در گروه 3 اين ماده آرزو حکيمي به مصاف ژوانه ماير از فرانسه، بگونا دارکانو از اسپانيا، کايوکو تامورا از ژاپن، ماليانه ون نابکرک از آفريقاي جنوبي، اونچيلنا مانيکا از يونان، کارلجين يانن از هلند و اکاتارينر شابوريشولي از گرجستان رفت و در نهايت با زمان 45.480 ثانيه ضمن قرار گرفتن در رده دوم به مرحله نيمه نهايي صعود کرد. در اين مسابقه ژوانه ماير از فرانسه با زمان 45.240 ثانيه اول و بگونا دارکانو از اسپانيا 46.780 ثانيه سوم شدند.
در کانوي يکنفره مردان کشورهاي بلغارستان، برزيل، لاتوآ، ايران، گرجستان، فرانسه، روماني، استراليا، کانادا، ليتواني، روسيه، ايتاليا، آلمان، اسپانيا، آذربايجان، قرقيزستان، آمريکا، چک، مجارستان، لهستان، پرتغال، اوکراين، بلاروس، ازبکستان، دانمارک و ژاپن به مصاف هم رفتند.
در گروه يک عادل مجللي در مصاف با بويان ميايلو از بلغارستان، ايساکوياس کوئروش از برزيل، سرگي اميليانو از قزاقستان، آرويس ايلانس از لاتوآ، زازا ناديانزه از گرجستان، کوين مارسلوت از فرانسه، مياي نيکوليتا از روماني و ماتيو والاس از استراليا، با زمان 43.630 ثانيه در رده پنجم قرار گرفت و راهي مرحله نيمه نهايي شد.
در اين مسابقه بويان ميايلو از بلغارستان با زمان 41.680 ثانيه، ايساکوياس کوئروش از برزيل با زمان 42.250 ثانيه و سرگي اميليانو از قزاقستان با زمان 42.470 ثانيه اول تا سوم شدند.
در کاياک دونفره بانوان کشورهاي ايتاليا، مکزيک، اوکراين، مجارستان، پرتغال، ايران، ونزوئلا، روسيه، لهستان، بلاروس، آمريکا، اسپانيا، فنلاند، ژاپن، لاتوآ، آلمان، روماني، سوئد، نيوزلند، کانادا، چين، استراليا و آفريقا حضور داشتند.
در گروه يک کاياک دونفره بانوان آرزو حکيمي و هديه کاظمي از کشورمان با فرانچسکا کنزو و فرانچسکا کاپوديمونته از ايتاليا، آليسيا گلوراته و کارينا آلانيس از مکزيک، آناستازيا تودوروا و آنا گريشچوم از اوکراين، نوئمي هوروات و فلورا کواسک از مجارستان، آناپيمتا و مارتا پينتو از پرتغال و هنيلز کاريزالز و دانيلا پرز از ونزوئلا مسابقه دادند و در نهايت با زمان 44:340 دقيقه ششم شدند و به مرحله نيمه نهايي صعود کردند.
در اين مسابقه فرانچسکا کنزو و فرانچسکا کاپوديمونته از ايتاليا با زمان 40.460 ثانيه اول، آليسيا گلوراته و کارينا آلانيس از مکزيک با زمان 41.080 ثانيه دوم و آناستازيا تودوروا و آنا گريشچوم از اوکراين با زمان 14.420 ثانيه سوم شدند.
در کانوي دونفره آقايان نيز کشورهاي روماني، لهستان، برزيل، اسپانيا، ايران، ژاپن، ازبکستان، ليتواني، روسيه، بلاروس، پرتغال، ايتاليا، آلمان، کانادا، استوني، لاتوآ، قزاقستان، چک، اوکراين، مجارستان، آذربايجان و آمريکا به مصاف هم رفتند.
سامان بقائي و پژمان ديوسالار از ايران در گروه يک اين ماده با آندري لابفري و گاوريل نيکوليتا از روماني، مالکسيميليان فدر و مايکل لوبنيوسکي از لهستان، ايساکوس کوئبيروس دوسانتوس و الياک دوس سانتوس از برزيل، کريستين گومز و آلکساندرو کندي از اسپانيا، توموآکي يوآساو کو واتاجيما از ژاپن، ايلدار کايومو و ايگور کارگاپولو از ازبکستان و ادگار وايسلجو و ويکتور مدوديسکيس از ليتواني مصاف کردند و در پايان با زمان 41.970 ثانيه ضمن قرار گرفتن در رده پنجم به نيمه نهايي رسيدند.
در اين مسابقه آندري لابفري و گاوريل نيکوليتا از روماني با زمان 39.930 ثانيه، مالکسيميليان فدر و مايکل لوبنيوسکي از لهستان با زمان 40.380 ثانيه و ايساکوس کوئبيروس دوسانتوس و الياک دوس سانتوس از برزيل با زمان 40.410 ثانيه اول تا سوم شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.