در مسابقات جهاني، بايد خودمان را در برابر حريفان آسيايي بسنجيم

مدير تيمهاي ملي قايقراني آبهاي آرام از اعزام پاروزنان ايران به مسابقات قهرماني جهان در لهستان خبر داد.
ايرج اقليمي در اين رابطه گفت: در اين دوره از مسابقات 6 کاياک سوار و يک کانوسوار آقا و 3 کاياک سوار خانم حضور خواهند داشت. ضمن اينکه بعد از 10 سال ايران در بخش معلولين نيز با حضور يک قايقران به مصاف حريفان خود مي رود.
وي ادامه داد: احمدرضا طالبيان در کاياک يک و چهارنفره، اروند درويش و عليرضا عليمحمدي در کاياک دونفره، امين بوداغي، حسين سينکايي و فرزين اسدي در کاياک چهارنفره، شاهو ناصري در کانوي يکنفره مسافتهاي 200، 1000 و 5000 متر، آرزو معتمدي در کاياک يکنفره، سيما عروجي و درسا کفيلي در کاياک دونفره مسافتهاي 200، 500 و 5000 متر و نادر عيوضي در کاياک يکنفره مسافت 200 متر بخش معلولين با حريفان خود مسابقه خواهند داد.
اقليمي در رابطه با سطح مسابقات بيان کرد: هر دوره از مسابقات جهاني حريفان قدرتمندتر مي شوند ، ما نيز پيشرفت کرده ايم و تايم هاي بهتري را به ثبت رسانده ايم ولي با اين وجود نمي توان چيزي را پيش بيني کرد.
وي افزود: صعود قايقرانان ما به فينال B اين رقابتها نيز نشان از پيشرفت خواهد داشت.
مدير تيم هاي ملي گفت: براي ما مسابقه دادن و محک زدن بچه ها در برابر حريفان آسيايي مهم است تا بتوانيم خودمان را براي بازيهاي آسيايي گوآنگجو ارزيابي کنيم.
اقليمي در رابطه با وضعيت نادر عيوضي در مسابقات معلولين نيز تصريح کرد: عيوضي داراي 2 مدال طلاي جهان در اين رشته است. بعد از چند سال حدود 7 ماه است که تمريناتش را آغاز کرده و رکورد قابل قبولي را به دست آورده است و فکر مي کنم بتواند در اين مسابقات موفق ظاهر شود.
مسابقات قهرماني جهان 28 تا 31 مردادماه در شهر پوزنان لهستان با حضور بيش از 60 کشور جهان برگزار مي شود و تيم ملي آبهاي آرام کشورمان نيز 24 مردادماه به اين مسابقات اعزام خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.