بانوان تيم ملي کانوپولو آخرين اردوي خود را برگزار مي کنند

پنجمين و آخرين مرحله اردوي تدارکاتي تيم ملي کانوپولوي بانوان کشورمان پيش از اعزام به مسابقات قهرماني جهان از 25 مردادماه در درياچه مجموعه ورزشي آزادي آغاز مي شود.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، پاروزنان تيم ملي کانوپولوي بانوان کشورمان آخرين مرحله اردوي تدارکاتي خود را تا 2 شهريور ماه برگزار خواهند کرد. قايقرانان تيم ملي بانوان کشورمان در حالي براي سومين بار در رقابتهاي جهاني به مصاف حريفان خود مي روند که 4 سال گذشته در هلند دوازدهم و سال گذشته نيز در کانادا با سه پله صعود نهم جهان شدند.
دلارام مرزآبادي از تهران، مريم زنبق از کرج، الهه پورعبديان و ميترا خبازآشور از گيلان، شيوا مولوي نيا و بهنوش رحماني از اصفهان، الهام تحقيقي از خراسان رضوي، جميله طهماسبي از مازندران، سونيا گماري از کرمانشاه و صبا رحمتي از لرستان زير نظر اميد رفيع نيا مربي و فاطمه ميرزايي دستيار مربي خود به تمرين مي پردازند.
ملي پوشان کشورمان 2 شهريور ماه عازم ايتاليا مي شوند تا 6 الي 8 شهريورماه در مسابقات ماقبل جهاني در بولونيا شرکت کرده و آمادگي لازم براي رويارويي با حريفان جهاني را به دست آورند، بعد از حضور در اين مسابقات 10 تا 14 شهريور ماه در ميلان در مسابقات قهرماني جهان حضور خواهند يافت.
در مسابقات جهاني ايتاليا در رده سني بزرگسالان بخش بانوان 16 تيم اعلام آمادگي کرده اند که تيم ايران در مرحله مقدماتي با کشورهاي انگلستان، دانمارک، ايتاليا و سنگاپور همگروه شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.