اولين مرحله اردوي تدارکاتي تيم ملي آّبهاي آرام آقايان برگزار مي شود

اولين مرحله اردوي تدارکاتي تيم ملي آبهاي آرام آقايان با حضور 71 قايقران در 3 کمپ گيلان، تهران و مازندران از 1 آذرماه برگزار مي شود.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، با تصميم کادر فني تيم ملي آبهاي آرام ورزشکاران منتخب مسابقات قهرماني کشور آقايان به منظور آمادگي و حضور موفق در مسابقات قهرماني آسيا و انتخابي المپيک 2015 اندونزي اولين دور از تمرينات خود را از 1 آذرماه در 3 کمپ گيلان، تهران و مازندران آغاز خواهند کرد.
اين اردوها در رشته هاي کاياک و کانوکانادايي و در رده هاي سني بزرگسالان، زير 23 سال و جوانان از 1 آذرماه به مدت 3 هفته برگزار مي شود و تا 21 آذرماه ادامه خواهد داشت.
در کمپ گيلان اردو در پايگاه قهرماني بندرانزلي با هدايت هرمز فتحي نيا به عنوان مربي جوانان، محمود مرتضوي مربي کانو کانادايي، عباس صيادي مربي کاياک بزرگسالان و زير 23 سال مربيان و هوتن داداشي به عنوان کمک مربي کانوکانادايي و با حضور ورزشکاران گيلاني برگزار مي شود.
آرمين بخشي زاد، رضا رئيسي، آرش بصارت دار و پيمان قوي دل در کاياک بزرگسالان، علي شاهرخي، جواد مومني، مجتبي پورغلامعلي، صادق زماني، ياسين پاغنده و اميرحسين عليجاني در کاياک زير 23 سال، سپهر ساعتچي، اميرحسين غريب، اميرحسين صياد، محمد گل پيرا، مهران نوري و عليرضا فرمانده در کاياک جوانان، سهيل نوروزنژاد و مهرداد دانيالي در کانوي بزرگسالان، صادق درويشي و ميلاد طوري در کانو زير 23 سال و علي حسن زاده و عليرضا حسيني در کانو جوانان نفرات دعوت شده به کمپ گيلان هستند.
اردوي کمپ تهران با حضور قايقرانان 8 استان در درياچه آزادي برگزار مي شود. ميثم فتاحي از تهران، محمدرضا فرخيان و ابراهيم ديلمي از خوزستان، محمد مقدمي و اميد احمدي از زنجان و محمدطاهر افشار از کرمانشاه در کاياک بزرگسالان، بابک دربان، ماکان غياثي، پدرام دادک، رضا ياراحمدي، داريوش فرجي، خشايار فرجي و عليرضا جهان نما از تهران در بخش کاياک زير 23 سال، مسعود شاهپوري، سينا اطاعتي، پوريا شريفي، کورش فرجي و تارخ طالبي از تهران، محمدجواد ترکي از بوشهر و ميلاد اسدي از خوزستان در کاياک جوانان، سروش رضويان از تهران در کانوي بزرگسالان، معراج محمدزاده از تهران، علي الماسي از همدان و حبيب مجللي از گلستان در کانوي زير 23 سال و ماکوان باواني و سعيد هنردان کردستان و ياسين قمري و دانيال آقابزرگي از همدان در بخش کانوي جوانان نفرات دعوت شده به اردو هستند که تحت نظر انوش عباسي سرمربي، علي جمشيدي مربي کاياک و عرفان کرمي مربي کانو تمرينات خود را انجام خواهند داد.
اردوي کمپ مازندران نيز با حضور قايقرانان 3 استان مازندران، کرمانشاه و همدان در نوشهر برگزار مي شود.
حسين ملکي به عنوان سرمربي بزرگسالان، علي بنده نژاد مربي کاياک جوانان، مسعود رنجبر مربي کاياک زير 23 سال و ايمان پورعزيز مربي کانوکانادايي مربيان کمپ مازندران هستند.
اروند درويش، حسين سينکايي، مسعود قاسمپور و ميلاد قاسمي از مازندران در کاياک بزرگسالان، نيما رمضاني، سجاد مختاري، محمد صوفي نژاد، فردين اسدي، احمد بنده زاده و محسن موذن از مازندران، محمد ولدي از همدان و افشين شعباني و هادي جعفري از کرمانشاه در کاياک زير 23 سال، عليرضا صالحي، امير خوانساري، محمدحسين يوسفي نيا، محمد يوسفي نيا، حميد قمي و اردلان طايي از مازندران در کاياک جوانان، مهدي آغاسي از مازندران در کانوي بزرگسالان، پوريا کنتورچيان از مازندران در کانوي زير 23 سال و محمد ناجي، علي جان بابايي و محمدحسين جعفري از مازندران در کانوي جوانان نفرات حاضر در اين کمپ هستند.
پس از تست گيري پايان اردو نفرات منتخب هر کمپ به مراحل بعدي اردوي تدارکاتي دعوت خواهند شد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.