آرزو حکيمي در جايگاه نهم جهان قرار گرفت

در روز پاياني رقابت هاي قهرماني جوانان آبهاي آرام جهان امروز 9 مرداد ماه آرزو حکيمي با پشت سر گذاشتن رقباي خود در مسابقه نيمه نهايي براي اولين بار در مسافت 200 متر به فينال A راه يافت.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني؛ در روز سوم و پاياني رقابت ها و در ادامه مسابقات مسافت 200 متر رقابت هاي نيمه نهايي و فينال برگزار شد. در مسابقه نيمه نهايي کاياک يکنفره 200 متر آرزو حکيمي در رقابت با آنا کوالد از آلمان، اميلي ليوايس از انگليس، آنجا اوسترمن از اسلوني، شانن رنولدز از استراليا، آناستاسيا هورلوا از اوکراين، سينارا دليما از برزيل، مالينه ون نيکرک از آفريقاي جنوبي، پانوجيوتا چاتزيگرجيو از قبرس با کسب رکورد 45:03 ثانيه در رده سوم قرار گرفت و براي اولين بار در بخش بانوان به فينال A ماده 200 متر راه يافت. در اين مسابقه آنا کوآلد از آلمان با زمان 43:93 ثانيه اول و اميلي ليوايز از انگليس با زمان 44.22 ثانيه دوم شدند.
در ادامه مسابقات و در فينال A کاياک يکنفره 200 متر بانوان آرزو حکيمي با ايلاينا تران از روماني، ناتاليا پودولسکاکا از روسيه، آنا کوآلد از آلمان، رکا هاگماسي از مجارستان، اميلي ليوايز از انگليس، ژوانه ماير از فرانسه، سارا جاسينسکا از لهستان و فرانسيسکا لايا از پرتغال به رقابت پرداخت و در نهايت با زمان 45.86 ثانيه در جايگاه نهم قرار گرفت. ايلاينا تران از روماني با زمان 42.62 ثانيه، ناتاليا پودولسکاکا از روسيه با زمان 42.89 ثانيه و آنا کوآلد از آلمان با زمان 43.01 ثانيه مقام هاي اول تا سوم اين دوره از مسابقات را کسب کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.