از قهرمان جهان با فاصله کمي عقب افتادم

دارنده‌ي نشان نقره‌ي بازي‌هاي آسيايي در رشته‌ي قايقراني گفت: براي رسيدن به اين مدال از دوحه تا گوانگجو زحمت کشيدم و اميدوارم مردم از من راضي باشند.
شاهو ناصري اظهار داشت: دست پدر مادرم را مي بوسم. کسب مدال در اين رشته خيلي سخت بود ولي با دعاي خير تک تک مردم ايران توانستم به مدال برسم. از مردم ايران و بخصوص مردم کردستان تشکر مي کنم.
وي ادامه داد: از بازي هاي دوحه تا کنون براي رسيدن به اين جايگاه خيلي زحمت کشيدم. هدفم کسب مدال طلا بودم. مي توانستم به طلا برسم اما از يک طرف با يک قايقران چيني رقابت داشتم و از طرف ديگر ازبکي که اين دو تجربه قهرماني در المپيک و جهان را داشتند.
ناصري که بعد از مسابقه به نفر اول مي گفت فاصله خيلي کمي با او داشته، ادامه مي دهد: مسابقه خوبي بود اماتجربه حريفانم از من بيشتر بود. به محض اينکه برگردم، تمريناتم را شروع مي کنم تا براي مسابقه هاي بعدي آماده تر باشم.
دارنده مدال نقره اين بازي ها تصريح کرد: برنامه ام براي طلا بود اما رقبا خيلي سرسخت بودند و بيشتر از من تجربه داشتند. اميدوارم مردم از من راضي باشند.
ناصري تاکيد کرد: از رييس فدراسيون قايقراني و همه اعضا فدارسيون و کادر فني تيم تشکر مي کنم و اميدورام بتوانم به مقام هاي مهم تري دست يابم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.