رقابت هاي قهرماني جوانان جهان به پايان رسيد

مسابقات قهرماني جوانان جهان ديروز 9 مردادماه با برگزاري رقابت هاي فينال B مسافت 200 و 500 متر به پايان رسيد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات کاياک و کانوي يکنفره و دونفره 200 و 500 متر در بخش بانوان و آقايان برگزار شد. عادل مجللي در مسابقه فينال B کانوي يکنفره 200 متر عادل مجللي با تياگو تاوارس از پرتغال، ميشائيل مولر از آلمان، ماتيا روسون ار ايتاليا، زازا ناديارادزه از گرجستان، کوين مارسلوت از فرانسه، ايگور کاپينوس از اوکراين، مايکل لوبنيوسکي از لهستان و يوهاني تنگل از بلاروس به رقابت پرداخت که با زمان 43.372 ثانيه در جايگاه دوم قرار گرفت. تياگو تاوارس از پرتغال با زمان 43.066 ثانيه نفر اول و ميشائيل مولر از آلمان با زمان 43.349 ثانيه نفر سوم اين رقابت شدند. مجللي با اين نتيجه عنوان يازدهم جهان را کسب کرد.
در رقابت فينال B کانوي يکنفره 500 متر مردان عادل مجللي با جاناتان بالينا از مکزيک، سياري کوپرايانويچ از بلاروس، زازا مادرادزه از گرجستان، محمد آمر از اسپانيا، گرزگورز اسپيندا از لهستان،يول التزاز آلمان، تياگو تاوارس از پرتغال، جاسون مک کومر از کانادا به رقابت پرداخت و در پايان موفق شد با زمان 1:58.421 دقيقه مقام اول اين رقابت را کسب کند. جاناتان بالينا از مکزيک و سياري کوپرايانويچ از بلاروس به ترتيب با زمان هاي 1:58.421 دقيقه و 2.01358 دقيقه مقام دوم و سوم اين مسابقه را از آن خود کردند. بدين ترتيب در اين ماده عادل مجللي در جايگاه دهم جهان ايستاد.
در رقابت فينال B کاياک يکنفره 500 متر بانوان آرزو حکيمي با ويرجينا ناژورک از آلمان، نومي بروسچويلر از سوئيس، اسوايتينا ريمکويچ از اوکراين، ورونيکا کلاپوا از چک، فرانچسکا کاپوديمونته از ايتاليا، فرانچسکا لايا از پرتغال، آنجا استرمان از اسلوني و اميلي روسنکلايد از دانمارک رقابت کرد و در نهايت با زمان 2:05.634 دقيقه مقام هفتم را کسب کرد. در اين مسابقه ويرجينا ناژورک از آلمان با زمان 2:01.686 دقيقه مقام اول، نومي بروس چويلر از سوئيس با زمان 2:03.057 دقيقه مقام دوم و اسوايتينا ريمکويچ از اوکراين با زمان 2:03.31 دقيقه مقام سوم را از آن خود کردند. حکيمي با اين نتيجه در جايگاه شانزدهم جهان قرار گرفت.
در مسابقه فينال B کاياک دو نفره 200 متر بانوان موآ ويکبرگ و لينا استنسيلز از سوئد، مارتا پينتو و آنا پيمنتا از پرتغال، کارينا رادلي و آمي فيشر از نيوزلند، جني سالو و اني هاکولا از فنلاند، هديه کاظمي و آرزو جکيمي از ايران، بايلي نورميا و کلاير کيم از آمريکا، جسيکا آلفونسو و آمايا بناونته از اسپانيا، ون کيوو و جي باي از چين و تارا مکاليان و آن سوليوان از استراليا حضور داشتند که در پايان موآ ويکبرگ و لينا استنسيلز از سوئد با زمان 41.429 ثانيه مقام اول، مارتا پينتو و آنا پيمنتا از پرتغال با زمان 42.137 ثانيه مقام دوم، کارينا رادلي و آمي فيشر از نيوزلند با زمان 42.699 ثانيه مقام سوم را بدست آوردند و آرزو حکيمي و هديه کاظمي با زمان 43.278 ثانيه در جايگاه پنجم قرار گرفتند با اين نتيجه تيم کاياک دو نفره بانوان کشورمان در جايگاه چهاردهم جهان قرار گرفتند.
در رقابت فينال B کاياک دونفره 500 متر بانوان هديه کاظمي و انسيه رهرو با سامانتا مولينز و سامي هال از کانادا، آيدا ويلوموسن و ماجا ايگرسنز از دانمارک، جاستينه دروره و کامليه دواله از بلژيک، مارتا پينتو و آنا پيمنتا از پرتغال، هيدي هلدال و کريستين ودو از نروژ، مارتا پورينس مادارا کوپسه از لاتوآ و آکانه هاياساکا و آيوي سانتو از ژاپن رقابت کردند و در نهايت با زمان 2:01.999 دقيقه در جايگاه هشتم جاي گرفتند. سامانتا مولينز و سامي هال از کانادا با زمان 1:53.727 دقيقه، آيدا ويلوموسن و ماجا ايگرسنز از دانمارک با زمان 1:55.771 دقيقه و جاستينه دروره و کامليه دواله از بلژيک با زمان 1:57.271 دقيقه مقام هاي اول تا سوم اين رقابت را به دست آوردند. اين نتيجه تيم کاياک دونفره بانوان کشورمان را در جايگاه 17 جهان قرار مي دهد.
در مسابقه فينال B کانوي دونفره 200 متر مردان پژمان ديوسالار و سامان بقايي با آلجاندرو کندي و کريستين گومز از اسپانيا، بورنو کروز و نونو سيلوا از پرتغال، ماکس و مايکل مولر آلمان، ايگور دليستيانو و الکسي کوپين از آذربايجان، ماکسيم و پولين و جول کاستونگواي از کانادا، پترو رپله و آلسيو کاتلي از ايتاليا، کو واتاجيما و توموکاي يواسا از ژاپن و ايگور کارگاولو و آيدار کايومو از ازبکستان رقابت کردند که درنهايت با زمان 40.924 ثانيه در رده سوم قرار گرفتند. در اين مسابقه آلجاندرو کندي و کريستين گومز از اسپانيا با زمان 40.299 ثانيه مقام اول و بورنو کروز و نونو سيلوا از پرتغال با زمان 40.917 ثانيه مقام دوم را از آن خود کردند. با اين نتيجه کانوسواران کشورمان در ماده دونفره در جايگاه دوازدهم جهان قرار گرفتند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.