پايگاه هاي قهرماني بادباني در شمال و جنوب کشور در دهه مبارک فجر افتتاح خواهند شد

رئيس فدراسيون قايقراني گفت: 2 پايگاه قهرماني بادباني در بندرلنگه و بندر نوشهر به مناسبت دهه مبارک فجر افتتاح خواهند شد.
سيدمحمدشروين اسبقيان ادامه داد: رشته بادباني جزو رشته هاي پر مدال المپيک و بازي هاي آسيايي است که چند سالي است در کشورمان آغاز به فعاليت کرده است. بادباني به عنوان يکي از قديمي ترين رشته هاي المپيکي نياز به نگاه ويژه اي دارد.
وي اضافه کرد: ما نيز از زمان حضور در فدراسيون علاوه بر توجه به تمام رشته ها، نگاه خاصي به رشته هاي المپيکي داريم.
اسبقيان تصريح کرد: امسال همزمان با ايام سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي اخبار خوشي براي اهالي قايقراني داريم و در صدد هستيم 2 پايگاه قهرماني در شمال و جنوب کشور براي رشته بادباني افتتاح کنيم.
وي اظهار داشت: کشور ما به لحاظ منابع آبي دريايي بسيار غني است. در شمال درياي خزر و در جنوب خليج هميشه فارس شرايطي را براي کشور مهيا کرده است که اين امکان را مي دهد تا قايقراني را در سراسر کشور توسعه دهيم.
اسبقيان تاکيد کرد: وظيفه ما در فدراسيون قايقراني اين است که از اين امکانات استفاده بهينه کنيم و شرايط را براي حضور جوانان در عرصه ورزش آماده نماييم.
وي افزود: با همت کميته بادباني مدتي است که مطالعات براي ايجاد اين پايگاه ها در شمال و جنوب کشور انجام شده و با تلاش همکارانم در فدراسيون و هيات هاي قايقراني در دهه مبارک فجر 2 پايگاه قهرماني بادباني افتتاح خواهند شد.
اسبقيان بيان کرد: با افتتاح پايگاه هاي قهرماني در سراسر کشور علاوه بر توسعه ورزش در بعد قهرماني تلاش مي کنيم قايقراني را به عنوان يک رشته همگاني فعال نگاه داريم. جذب جوانان به ورزش يکي از مهمترين رسالت هاي سازمان هاي ورزشي کشور است که خود منجر به پيشگيري از بسياري معضلات اجتماعي خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.