نشان داديم که هم سطح تيمهاي اروپايي هستيم

ملي پوش تيم ملي آبهاي آرام کشورمان که در رشته کانوکانادايي مسابقات قهرماني جوانان جهان به مصاف حريفان رفت در خصوص اين رقابتها گفت: به عقيده من با نتايجي که در اين رقابتها کسب کرديم نشان داديم که هم سطح تيمهاي قدرتمند اروپايي هستيم و تنها به دليل کم تجربگي از کسب مدال بازمانديم.
عادل مجللي قايقران 18 ساله تيم ملي آبهاي آرام که در اين رقابتها به مقام پنجم دست پيدا کرد، ادامه داد: پيش از اعزام به اين رقابتها تمرينات خوبي را پشت سر گذاشته بودم و مي دانستم حتماً به فينال A صعود مي کنم. از عملکردم راضي هستم و تمام تلاشم را مي کنم تا در دوره آينده مدال کسب کنم.
وي بيان کرد: در دوره گذشته که در مسکو برگزار شد در فينال A هشتم شدم و در اين دوره در رده پنجم ايستادم. اين نتيجه نشان از پيشرفتم دارد و سعي مي کنم همين روند را ادامه دهم تا در دوره بعد به مدال برسم.
مجللي تصريح کرد: سطح مسابقات بسيار بالا بود و همه کشورهاي قدرتمند در آن حضور داشتند. ما نيز نشان داديم که در اين 2 سال کار کرده ايم و با کسب اين نتايج مزد زحماتمان را گرفتيم.
وي گفت: در اين رقابتها به راحتي از تمام حريفان آسيايي خود گذشتم و نشان دادم که ديگر آنها برايم حريفاني جدي نيستند و از اين به بعد بايد به فکر کم کردن فاصله خود با قايقرانان برتر دنيا باشم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.