به دنبال مدال طلاي مسابقات قهرماني جوانان جهان دوره بعد هستم

قايقران تيم ملي جوانان آبهاي آرام کشورمان که در مسابقات قهرماني جوانان جهان درخشيد، گفت: پيش از اعزام به اين مسابقات توقع حضور در فينال A را داشتم و مطمئنم اگر به تمريناتم به همين ترتيب ادامه دهم در دوره آينده مدال نيز کسب خواهم کرد.
آرزو حکيمي 16 ساله که حدود 2 سال پيش به تيم ملي آبهاي آرام دعوت شد و در اولين حضورش در مسابقات بين المللي باعث شگفتي شد در رابطه با سطح مسابقات بيان کرد: مسابقات در سطح بسيار بالايي برگزار شد، خصوصاً قايقرانان اروپايي که با تجربه اي بالا و با آمادگي کاملاً مناسب به اين مسابقات آمده بودند.
وي ادامه داد: من پيش از اين فقط در مسابقات قهرماني کشور حضور داشتم و از عملکرد خودم در اولين تجربه بين المللي ام راضي هستم و عقيده دارم اگر به همين منوال پيش روم مي توانم در مسابقات دوره بعد که در کانادا برگزار مي شود مدال کسب کنم. البته من به دنبال مدال طلا خواهم بود.
حکيمي در خصوص صعود به فينال A مسافت 1000 و 200 متر تصريح کرد: در فينال A مسافت 1000 متر تا ثانيه هاي آخر به عنوان قايق سوم حرکت مي کردم ولي به دليل کم تجربگي جايم را با قايقران آلماني عوض کردم و در رده چهارم ايستادم.
وي ادامه داد: من پيش از ورود به قايقراني در رشته هاي دوي سرعت و شناي سرعتي فعاليت مي کردم به همين خاطر توانستم در قايقراني نيز در مسافت 200 متر موفق ظاهر شوم. البته راه زيادي براي موفقيت در اين مسافت دارم.
قايقران تيم ملي کشورمان در پايان اظهار داشت: تمرينات پرفشار ، اردوهاي مستمر ، حمايت مسئولين ، خصوصاً پدر و مادرم و پشتکارو تلاش خودم باعث اين افتخارآفريني شد و تمام سعي خود را براي تکرار و ارتقاء آن خواهم کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.