با اين طلا نشان دادم کار نشد ندارد

دارنده مدال طلاي رشته کاياک تک نفره 1000 متر گفت: خواستم نشان دهم ايراني ها هم مي توانند ومن هم توانستم.
احمدرضا طالبيان، مرد طلايي قايقراني بعد از اينکه روي سکوي اول بازي هاي آسيايي ايستاد، گفت: احساس غرور مي کنم براي اينکه توانستم اولين مدال طلاي رشته کاياک را در بازي هاي آسيايي به دست بياورم.
وي بيان کرد: قايقراني کاياک يک رشته اروپايي است اما خوشحالم قهرمان اين رشته در آسيا شدم.
طالبيان اظهارداشت: مهم نيست که رشته ورزشي از آن کدام کشور باشد و ورزشکاران کدام کشور بيشترين سهم را در آن دارند، مهم اين است که ايرانيان مي توانند درهر رشته‌اي موفق باشند.
ملي پوش قايقراني کشورمان يادآور شد: البته در ورزش توانستن مهمتر از هر مسئله‌اي است. خوشحالم که امروز قهرمان رشته‌اي شدم که اروپايي است.
طالبيان با بيان اينکه مسابقه آساني را پشت سر گذاشته ، گفت: حريفانم راحت نبودند اما من تمرين هاي خيلي سختي را پشت سر گذاشتم و هر کسي هم که سخت تمرين کند، راحت مي برد.
وي ادامه داد: اميدورام در رقابت هاي المپيک هم در اين رشته موفق باشيم. براي موفقيت در هر بخشي بايد زحمت کشيد. ورزش کردن و مسابقه دادن و نتيجه گرفتن کار ساده‌اي نيست، اما کار نشد ندارد و مي توان با تلاش به موفقيت رسيد. از مربيان و مسئولان فدراسيون تشکر مي کنم. من 3، 4 سال مداوم تمرين کردم تا به طلا برسم و حالا خوشحالم که با کسب مدال طلا پاسخ زحماتم را گرفتم.
طالبيان در ادامه گفت: فقط کار خودم را کردم. مدالي که گرفتم يکي از پله هايي بود که بايد از آن بالا مي رفتم. از حالا به بعد هم بايد به فکر بالا رفتن از پله هاي بعدي باشم.
وي درباره برنامه هاي آينده خود خاطر نشان کرد: از حالا براي المپيک 2012 تمرين و برنامه ريزي خواهم کرد. البته تا چند ماه آينده مسابقات قهرماني آسيا را در پيش داريم که بايد براي موفقيت در آن تلاش کنم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.