دور مقدماتي رقابت هاي قهرماني کشور روئينگ بانوان برگزار شد

رقابت هاي قهرماني کشور روئينگ بانوان با برگزاري دور مقدماتي از صبح امروز 16 آذرماه در درياچه آزادي آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، رقابت هاي قهرماني کشورروئينگ بانوان با حضور 6 استان در درياچه آزادي برگزار مي شود. پاروزنان حاضر در اين مسابقات در روئينگ تکنفره سبک وزن و روئينگ تکنفره سنگين وزن رقابت خواهند کرد. دور مقدماتي اين رقابت ها از صبح امروز 16 آذرماه آغاز شد.
در روئينگ تکنفره سنگين وزن گروه اول مقدماتي، قايقرانان استان هاي تهران الف، تهران، زنجان و گيلان حضور داشتند و در نهايت مهرناز سالاري از تهران الف، معصومه قره داغي از تهران و سحر بخشي از زنجان اول تا سوم شدند.
در گروه دوم مقدماتي نمايندگان همدان، زنجان، تهران ب و گيلان حضور داشتند که در پايان مريم کرمي از همدان، فرحناز عشقي از زنجان و غزاله فيروزي از تهران ب اول تا سوم شدند.
در گروه سوم دور مقدماتي نيز قايقرانان 3 قايقران از زنجان و قايقران تهران رقابت کردند و در پايان مهسا جاور از زنجان اول، ياسمن ثبوت از تهران دوم و هما خاتمي از زنجان سوم شدند.
رقابت هاي روئينگ تکنفره سبک وزن نيز در 3 گروه برگزار شد. در گروه اول قايقرانان همدان و زنجان و 2 نماينده از تهران حضور داشتند که در نهايت سعيده اميرشکري از تهران، مهديس حبيبي قربان از همدان و ثمين دژاکم از تهران اول تا سوم شدند.
در گروه دوم مقدماتي پاروزنان همدان، زنجان، گيلان و تهران توابع حضور داشتند که در پايان مريم اميدي پارسا از تهران توابع، پرستو ريحان همدان و شادي آزاد بديع از گيلان اول تا سوم شدند.
در گروه سوم مقدماتي نيز قايقرانان کرمانشاه، تهران، گيلان و زنجان حضور داشتند که در نهايت نازنين رحماني از کرمانشاه از اول، طاهره حضوري از تهران دوم و صبا خادم از گيلان سوم شدند.
اين رقابت ها بعدازظهر امروز 16 آذر با برگزاري مسابقه شانس مجدد روئينگ تکنفره سبک وزن ادامه پيدا خواهد کرد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.