اميني: مرتضي محرابي مسئوليت امور جاري کانوپولو را برعهده دارد

 

پس از درج خبري مبني بر رويينگ و کانوپولو بدون مسئول در سايت خبرگزاري ايسنا، غلامرضا اميني سرپرست امور دبيري فدراسيون قايقراني گفت: مرتضي محرابي مسئول برگزاري ليگ، مسئوليت انجام امور جاري رشته کانوپولو را نيز برعهده دارد.
غلامرضا اميني افزود: با توجه به سوابق محرابي در رشته کانوپولو از چندي پيش با دستور رياست فدراسيون مسئوليت انجام امور جاري اين رشته به عهده ايشان گذاشته شد و بدين گونه نبوده است که ما اين رشته را به حال خود رها کرده و انجام امور آن را بدون مسئول بگذاريم.
وي ادامه داد: هم اکنون ليگ برتر و دسته يک کانوپولو در 2 بخش آقايان و بانوان به صورت منظم در تهران و شهرستانها برگزار مي شود و برنامه هايي را نيز در اين رشته براي سال آينده در تقويم ورزشي فدراسيون قرار داده ايم.
اميني بيان کرد: همچنين بهزاد اتابکي سه شنبه گذشته پس از تصويب هيات رئيسه فدراسيون و به دليل اجراء دستورالعمل وزارت ورزش و جوانان مبني بر عدم حضور روساي هيات ورزشي در کميته هاي تخصصي فدراسيون ها ، به عنوان رئيس کميته روئينگ منصوب گرديد.
وي تصريح کرد: البته پيش از صدور حکم اتابکي مذاکراتي را نيز با عباس شادمان در خصوص انتخاب رئيس هياتي و يا رئيس کميته اي انجام داديم که وي به دليل مشغله کاري در استان آذربايجان غربي ترجيح داد تا به عنوان رئيس هيات به فعاليت خود در رشته قايقراني ادامه دهد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.