ملي پوشان ايران به مصاف حريفان خود رفتند

تورنمنت بين المللي کانوپولو از ديروز 6 شهريورماه با حضور تيمهاي ملي آقايان و بانوان کشورمان در بولونياي ايتاليا آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، اعضاء تيمهاي ملي کانوپولوي آقايان و بانوان کشورمان که به منظور شرکت در مسابقات قهرماني جهان به ايتاليا سفر کرده اند ديروز در تورنمنت بين المللي بولونيا به مصاف حريفان رفتند تا خود را براي حضور در رقابتهاي جهاني آماده کنند.
بر اين اساس تيم ملي جوانان در بخش آقايان ديروز با تيمهاي لهستان، ايتاليا و مارکارولو يکي از باشگاههاي ايتاليا هم گروه شدند و تيمهاي آلمان، استراليا، کانادا، باشگاههاي پيزا و روويگو از ايتاليا با هم مسابقه دادند.
تيم کشورمان در مصاف با مارکارولو به تساوي 3-3 رسيد ،در مسابقه با لهستان نيز 5-5 مساوي شد و در مقابل تيم قدرتمند ايتاليا با نتيجه 3 بر صفر شکست خورد. با نتايج به دست آمده ، تيم کشورمان به عنوان تيم سوم از گروه خود صعود کرد و در مرحله نيمه نهايي امروز به مصاف آلمان و استراليا خواهد رفت که در صورت برد در اين مسابقه به مرحله نهايي خواهد رسيد.
در بخش بانوان نيز تيمهاي آلمان، آمريکا، کانادا و جوانان ايتاليا در گروه WE ، تيمهاي نيوزلند، ايران، دانمارک و جوانان کانادا در گروه WF و تيمهاي استراليا، ايتاليا و روسيه در گروه WG قرار داشتند که تيم کشورمان ديروز مقابل نيوزلند با نتيجه 5 بر 1 شکست خورد، با نتيجه 9 بر 4 دانمارک را از پيش رو برداشت و با نتيجه 9 بر صفر جوانان کانادا را برد و به عنوان تيم دوم به مرحله نيمه نهايي رسيد.
امروز نيز بانوان ايران در مسابقه با آلمان بازي را با نتيجه 7 بر 3 واگذار کردند و در مقابل استراليا نيز با نتيجه 7 بر 1 شکست خوردند و براي کسب عنوان پنجم و ششم بايد مسابقه دهند.

مسابقات قهرماني جهان 10 تا 14 شهريور ماه در شهر ميلان ايتاليا برگزار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.