رواديد روئينگي ها صادر شد

قايقرانان روئينگ کشورمان فردا 29تيرماه جهت شرکت در مسابقات قهرماني جهان زير 23 سال جهان به کشور چک مي روند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، ورزشکاران تيم ملي روئينگ که با پشت سر گذاشتن اردوهاي مستمر در استان هاي زنجان و انزلي خود را براي مسابقات گوآنگجو آماده مي کنند تا پيش از شرکت در اين مسابقات 3 مسابقه برون مرزي در چک ، فرانسه و لهستان پيش رو دارند. قايقرانان روئينگ در حالي با ترکيبي 7نفره و در رشته هاي يکنفره و دونفره و چهارنفره سبک وزن زنان و يک نفره و دونفره سبک و سنگين وزن مردان فردا ساعت 4 صبح به اين مسابقات اعزام مي شوند که در دوره گذشته با 2 ورزشکار به اين مسابقات اعزام شده بودند، محسن شادي چهره طلايي روئينگ کشورمان توانست مقام نائب قهرماني جهان را در کشور آلمان از آن خود کند و هما حسيني نيز مقام چهاردهم جهان را از آن خود کرد. ليو چيون مربي صاحب نام چيني مردان در خصوص وضعيت شاگردان خود گفت: ورزشکاران ايراني داراي توانايي هاي بالقوه هستند و به نظرم با تمرينات مستمري که انجام داده اند پتانسيل موفقيت در ميادين مختلف را دارند. ورزشکاران از نظر بدني در شرايط خوبي قرار دارند و مطمئنا مي توانند نتايج خوبي کسب کنند.
همچنين کولين نورمن بارت سرمربي صاحب نام اروپايي در خصوص آخرين وضعيت بانوان قايقران بيان کرد: تکنيک صحيح در سرعت بخشيدن به قايق بسيار موثر مي باشد و ورزشکاري که تکنيک صحيح و مناسب داشته باشد مي تواندخوب عمل کند. به همين خاطر در اين مدت تمرينات روي تکنيک و البته قدرت قايقرانان متمرکز بود.
وي ادامه داد: با توجه به تست هاي انجام شده قايقرانان پيشرفت قابل قبولي داشته اند و با آمادگي خوب به اين مسابقات اعزام مي شوند.
محسن شادي، مجتبي شجاعي، نسيم بن يعقوب، مينا اميني، فاطمه خلج هدايتي، بهناز مرادخاني , هما حسيني قايقرانان اعزامي به مسابقات قهرماني زير 23 سال جهان مي باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.