قايقرانان تيم ملي آبهاي آرام کشورمان فردا راهي مجارستان مي شوند

قايقرانان تيم ملي آبهاي آرام کشورمان به منظور حضور در مسابقات قهرماني جهان و انتخابي المپيک فردا 23 مردادماه راهي مجارستان مي شوند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، اين رقابتها با حضور قهرمانان جهان و المپيک از 26 تا 30 مرداد ماه در شهر سگد مجارستان برگزار خواهد شد. مسابقات قهرماني جهان که مسابقات کسب سهميه المپيک نيز مي باشد از اهميت خاصي براي تمام کشورها برخوردار است به همين خاطر همه تيم ها با بهترين نفرات خود به سگد خواهند رفت. بر همين اساس پاروزن 51 کشور استراليا، اتريش، آرژانتين، آذربايجان، بلاروس، بلژيک، برزيل، بلغارستان، کانادا، چين، کرواسي، چک، دانمارک، اکوادور، فنلاند، فرانسه، آلمان، غنا، انگلستان، يونان، هند، ايران، ايتاليا، ژاپن، کره، قرقيزستان، لاتوآ، لوکزامبورگ، مکزيک، مولداوي، هلند، نيوزلند، نروژ، لهستان، پرتغال، روماني، روسيه، صربستان، سيشل، سنگاپور، سلواکي، اسلواني، آفريقاي جنوبي، اسپانيا، سوئد، سوئيس، ترکيه، اوکراين، آمريکا و ونزوئلا به مصاف هم خواهند رفت.
قايقرانان تيم ملي کشورمان به منظور شناخت رقيبان آسيايي خود به اين رقابتها مي روند چراکه مهرماه سال جاري در تهران در مسابقات قهرماني آسيا با آنها به رقابت خواهند پرداخت تا بتوانند جواز حضور در المپيک 2012 لندن را به دست آورند.
در اين رقابتها احمدرضا طالبيان در ماده کاياک يکنفره مسافتهاي 1000 و 5000 متر، عليرضا عليمحمدي در کاياک يکنفره مسافت 200 متر، عادل مجللي در کانوي يکنفره مسافتهاي 200، 500 و 1000 متر، اروند درويش و فرزين اسدي در کاياک دونفره مسافت 1000 متر، امين بوداغي و امين رشيدي در کاياک دونفره مسافت 200 متر در بخش مردان، آرزو معتمدي در کاياک يکنفره مسافتهاي 200، 500 و 1000 متر و سيما عروجي و نجمه سجادي در کاياک دونفره مسافتهاي 500 و 1000 متر در بخش بانوان به مربيگري ايرج اقليمي و کمک مربيگري سونيا نوري زاد با حريفان خود به رقابت خواهند پرداخت.
پيش از اين قرار بود شاهو ناصري دارنده مدال نقره بازيهاي آسيايي گوآنگجو در اين رقابتها به مصاف حريفان خود رود اما به دليل آسيب ديدگي در کتف خود با صلاحديد مربي تيم از حضور در اين رقابتها بازماند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.