تهران قهرمان مسابقات شد

پس از برگزاري رقابت هاي فينال، مسابقات قهرماني کشور روئينگ آقايان با قهرماني تيم استان تهران ظهر امروز 20 آذرماه به پايان رسيد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات قهرماني کشور روئينگ آقايان از صبح روز گذشته 19 آذرماه در درياچه آزادي آغاز شد. پس از برگزاري رقابت هاي مقدماتي و فينال نفرات برتر مشخص شدند.
اين رقابت ها صبح امروز 19 آذرماه با برگزاري رقابت هاي فينال به پايان رسيد.
در رقابت فينال B روئينگ تکنفره سنگين وزن پاروزنان استان هاي لرستان، بوشهر، همدان، گيلان و آذربايجان شرقي حضور داشتند که در نهايت حميدرضا چوبداري از همدان، رضا عيدي از لرستان و محمدحسين ملک محمدي اول تا سوم شدند.
در رقابت فينال B روئينگ تکنفره سبک وزن قايقرانان فارس، آذربايجان شرقي، گيلان، زنجان و همدان حضور داشتند که در نهايت اميرحسين محمودپور از گيلان، محمدرضا اسکندري از زنجان و ميلاد دهقان از فارس نفرات اول تا سوم شدند.
رقابت فينال A روئينگ تکنفره سنگين وزن پاروزنان استان هاي تهران توابع، کرمانشاه، تهران، زنجان و آذربايجان غربي رقابت کردند که در نهايت خشايار عباس آبادي از تهران به مقام قهرماني دست يافت، حميدرضا رضواني از تهران توابع دوم شدو صابر نادري جايگاه سوم را از آن خود کرد.
در رقابت فينال A روئينگ تکنفره سبک وزن نيز قايقرانان استان هاي آذربايجان غربي، تهران توابع، مازندران، تهران و کرمانشاه حضور داشتند که در پايان سياوش سعيدي از تهران قهرمان شد، محمدحمزه نتاج به مقام دوم دست يافت و آرمين کرم بين از تهران توابع در رده سوم ايستاد.
بر اين اساس در پايان رقابت هاي قهرماني کشور روئينگ آقايان تيم تهران با 22 امتياز قهرمان شد، تهران توابع با 17 امتياز مقام دوم را کسب کرد و تيم کرمانشاه با 14 امتياز رده سوم را از آن خود کرد.
اين رقابت ها با برگزاري مراسم اختتاميه ظهر امروز 20 آذرماه در درياچه آزادي به پايان رسيد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.