طالبيان مي‌تواند سهميه المپيک بگيرد

محسن ميلاد پيش از اعزام قايقرانان آب‌هاي آرام تيم ملي ايران شرايط پاروزنان را مناسب مي‌داند و معتقد است، احمدرضا طالبيان در مجارستان مي‌تواند سهميه المپيک بگيرد.

رييس کميته آب‌هاي آرام  با بيان اين مطلب که پاروزنان آخرين اقدامات تست و ثبت رکوردشان را انجام داده‌اند و دوشنبه عازم مجارستان مي‌شوند، اظهار کرد: تيم ملي آب‌هاي آرام چند روز زودتر عازم مجارستان خواهد شد تا بتوانند با برگزاري چند جلسه تمرين در محل برگزاري رقابت‌ها با شرايط آب و هوايي هماهنگ شود. رقابت‌هاي جهاني را در پيش رو داريم که تمام کشورها براي کسب سهميه المپيک با تمام قدرت در آن شرکت خواهند کرد. اين رقابت‌ها فرصت بسيار خوبي است تا پاروزنان تيم ملي بتوانند با محک زدن خود برابر حريفان قدرتمند تيم‌هاي آسيايي را نيز آناليز کنند و با بهبود نقاط ضعف و تقويت نقاط قوتشان براي مهم‌ترين رقابت‌ها که در مهر سال جاري در تهران برگزار مي‌شود، حاضر شوند.

وي همچنين يادآور شد: در رقابت‌هاي جهاني تيم‌هاي آسيايي نيز با تمام قدرت شرکت مي‌کنند. اگر در مجارستان سهميه‌اي توسط تيم آسيايي کسب نشود، آخرين فرصت قهرماني آسيا در تهران خواهد بود که تمامي پاروزنان قدرتمند آسيا براي به دست آوردن بليت لندن در آن در آن شرکت مي‌کنند. با اين شرايط تيم ملي ايران قصد دارد با استفاده مناسب از اين رقابت‌ها آمادگي‌اش را حفظ و در تهران به بهترين شکل ميزباني کند.

ميلاد با اشاره به هدف کادر فني تيم ملي براي ارزيابي پاروزنان ايراني و حريفان آسيايي در مجارستان به ايسنا گفت: وقتي هدف ما کسب سهميه المپيک باشد، با تمام توان مبارزه مي‌کنيم. در کنار تلاش ملي پوشان کادر فني تيم ملي نيز ارزيابي و آناليز حريفان را انجام مي‌دهد تا در کنار مشخص شدن شرايط ملي پوشان، نقاط ضعف و قوت و وضعيت حريفان آسيايي نيز مشخص شود. مجارستان ميداني است که مي‌تواند خيلي چيزها را مشخص کند تا کادر فني نيز بر اساس اين رقابت‌ها براي روزهاي باقي‌مانده تا رقابت‌هاي قاره‌اي برنامه‌ريزي کنند.

رييس کميته آب‌هاي آرام با مناسب دانستن وضعيت پاروزنان ملي پوش خاطر نشان کرد: خوشبختانه ملي پوشان در شرايط خوبي قرار دارند، نتايج خوبي کسب کنند. احمدرضا طالبيان که در بازي‌هاي آسيايي مدال طلاي کاياک را تصاحب کرد، مي‌تواند در اين رقابت‌ها سهميه المپيک را بگيرد و پس از آن شاهو ناصري که صاحب مدال نقره کانوي بازي‌هاي آسيايي است، شانسي ديگر تيم ملي آب هاي آرام ايران است. البته جاي هيچ نگراني نيست. ايران ميزبان قهرماني آسيا است و پاروزنان شايسته ما مي‌توانند با همت و تلاششان در تهران کسب سهميه کنند.

محسن ميلاد در پايان با بيان اين مطلب که در خوشبينانه‌ترين حالت اميدواريم دو سهميه المپيک کسب کنيم به ايسنا گفت: حريفان جهاني و آسيايي بسيار قدرتمند هستند و ما بايد به صورت واقع بينانه به مبارزه برويم. اگر خوشبينانه نگاه کنيم ايران مي‌تواند دو سهميه کسب کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.