اميدوارم با قضاوت خوب خود در اين رقابت ها پيشرفت داوري کشورمان را به جهان نشان دهم

مرتضي محرابي داور بين المللي کشورمان براي حضور در مسابقات قهرماني جهان در رشته آبهاي آرام عازم مجارستان مي شود. وي که از سال 2004 در ليست داوران فدراسيون جهاني قايقراني ICF قرار دارد تاکنون به مسابقات بين المللي گوناگوني اعزام شده است.
داور بين المللي کشورمان در اين خصوص اظهار داشت: مسابقات قهرماني جهان در بالاترين سطح و با حضور بهترين هاي جهان برگزار خواهد شد و در بخش داوري نيز از آخرين روش ها در برگزاري با کيفيت مسابقات استفاده مي شود.
محرابي بيان کرد: داوري نسبت به دوره هاي گذشته بسيار دقيق تر شده و داوران مجبورند براي پيشرفت و حضور در رقابت هاي بين المللي اطلاعات به روز داشته باشند.
وي حضور در اين مسابقات را بسيار ارزشمند دانست و افزود: من به عنوان نماينده کشور در اين مسابقات حاضر خواهم شد و اين حضور علاوه بر تجربيات شخصي تجربيات ارزشمندي را براي جامعه داوري کشور نيز در بر خواهد داشت.
محرابي ادامه داد: پيش از در مسابقات قهرماني آسيا، کاپ هاي جهاني و انتخابي المپيک حضور داشته ام. يکبار نيز در سال 2007 تجربه حضور در مسابقه قهرماني جهان را دارم و اين دومين حضورم در اين مسابقات خواهد بود.
وي خاطرنشان کرد: اميدوارم با قضاوت خوب خود در اين مسابقات پيشرفت داوري کشورمان را در چند سال اخير به ICF و تمام کشورهاي حاضر نشان دهيم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.