تيمهاي ملي کانوپولوي بانوان و آقايان کشورمان پيروز شدند

مسابقات کانوپولوي قهرماني جهان ديروز 10 شهريور ماه با پيروزي تيم هاي ملي بانوان(بزرگسالان) و آقايان(جوانان) کشورمان مقابل حريفانشان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات قهرماني جهان با حضور 640 ورزشکار 64 تيم از 26 کشور در شهر ميلان ايتاليا برگزار خواهد شد و قايقرانان کشورمان نيز در اين رقابتها به مصاف حريفان خود مي روند.
بازيکنان تيم ملي بانوان کشورمان که سومين حضور خود را در اين رقابتها تجربه مي کند در گروه A با کشورهاي دانمارک، سنگاپور، انگلستان و ايتاليا همگروه است. ديروز در اولين مسابقه تيم ملي کشورمان به مصاف سنگاپور رفت که در پايان با نتيجه 8 بر 1 اين تيم را از پيش رو برداشت.
در ديگر بازيهاي اين گروه ايتاليا ، دانمارک را 6 بر صفر و سنگاپور را 4 بر 3 از پيش رو برداشت و انگلستان 16 بر 2 دانمارک را مغلوب کرد.
با نتايج به دست آمده در بازيهاي ديروز، ايتاليا با انجام 2 بازي، کسب 2 برد و 6 امتياز در صدر جدول قرار گرفت، انگلستان با انجام يک بازي، کسب 1 برد، 3 امتياز و تفاضل گل 14+ و ايران با انجام يک بازي، کسب يک برد، 3 امتياز و تفاضل گل 7+ در رده هاي دوم و سوم جاي گرفتند.
امروز اعضاء تيم ملي بانوان کشورمان به مصاف انگلستان، ايتاليا و دانمارک خواهند رفت.
قايقرانان تيم ملي آقايان کشورمان در رده سني جوانان نيز در اولين حضور خود در مسابقات قهرماني جهان در گروه D با کشورهاي دانمارک، لهستان و آلمان همگروه شد و ديروز در اولين مسابقه خود به تيم لهستان مسابقه داد که اين بازي را با نتيجه 5 بر 4 به سود خود به پايان برد.
در ديگر مسابقه اين گروه آلمان و دانمارک به مصاف هم رفتند و در پايان آلمان با نتيجه 4 بر 2 دانمارک را مغلوب کرد.
در جدول اين گروه آلمان با کسب يک برد، 3 امتياز و تفاضل گل 2+ ، ايران با کسب يک برد، 3 امتياز و تفاضل گل 1+ و لهستان و دانمارک نيز بدون امتياز در مکانهاي اول تا چهارم قرار دارند.
تيم ملي کشورمان امروز با دانمارک و آلمان مسابقه خواهد داد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.