هيات قايقراني خراسان رضوي قهرمان ليگ دسته يک کانوپولوي بانوان شد

با برگزاري هفته سوم ليگ دسته يک کانوپولوي بانوان باشگاه هيات قايقراني خراسان رضوي به مقام قهرماني رسيد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات ليگ دسته يک کانوپولوي بانوان امروز 13 بهمن ماه با مشخص شدن تيم هاي برتر ادامه يافت. مسابقات هفته سوم ليگ دسته يک کانوپولوي بانوان در استخر جي اصفهان به ميزباني باشگاه آب منطقه اي اين استان برگزار شد. در مسابقات اين هفته هيات قايقراني خراسان رضوي، هيات قايقراني استان فارس، هيات قايقراني استان چهارمحال و بختياري و باشگاه آب منطقه اي اصفهان 4 تيم برتر دور گروهي حضور داشتند.
در آغاز مسابقات آب منطقه اي اصفهان 8 بر 0 چهارمحال و بختياري را برد و خراسان رضوي 7 بر 1 بر فارس غلبه کرد. آب منطقه اي اصفهان 6 بر 2 مغلوب خراسان رضوي شد و فارس 9 بر 1 چهارمحال و بختياري را شکست داد. ديدار تيم هاي خراسان رضوي و چهارمحال با نتيجه 16 بر 0 به سود خراسان به پايان رسيد و در آخرين رقابت مسابقه تيم هاي آب منطقه اي استان اصفهان و هيات قايقراني استان فارس 5 بر 5 مساوي تمام شد.
با برگزاري اين رقابت ها تيم هيات قايقراني خراسان رضوي با 9 امتياز در صدر جدول قرار گرفت و علاوه بر کسب عنوان قهرماني مستقيما به ليگ برتر صعود کرد. تيم آب منطقه اي استان اصفهان با 4 امتياز و تفاضل گل 4+ دوم شد و براي صعود به ليگ برتر بايد در مسابقه پلي آف با تيم آخر ليگ برتر رقابت کند و باشگاه هيات قايقراني استان فارس با 4 امتياز و تفاضل گل 2+ در رده سوم ايستاد و از راهيابي به ليگ برتر بازماند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.