کاياک و کانوسواران به بندرانزلي مي روند

اردوي آمادگي تيم ملي آبهاي آرام مردان که از 8 بهمن ماه در درياچه آزادي آغاز شده است از 16 بهمن ماه در بندرانزلي ادامه خواهد يافت.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، پنجمين مرحله اردوي آمادگي تيم ملي آبهاي آرام مردان با حضور 22 قايقران در بندرانزلي ادامه مي يابد. اين اردو با حضور قايقرانان در بخش کاياک در رده سني بزرگسالان و کانو در رده سني بزرگسالان و جوانان برگزار مي شود. اين مرحله از اردو که از 8 بهمن در درياچه آزادي آغاز شده است از 16 بهمن ماه تا 29 بهمن ماه در پايگاه قهرماني بندرانزلي ادامه خواهد يافت.
ايرج اقليمي مدير تيم هاي ملي و سرمربي تيم ملي کاياک، انوش عباسي و محمود ساويز مربيان کاياک و الياس اقليمي سرمربي تيم کانوکانادايي اعضاي کادر فني اين تيم هستند.
احمدرضا طالبيان از اصفهان، عليرضا علي محمدي از البرز، حميدرضا ترکي از بوشهر، حسين زاغلي و بابک دربان از تهران، رحمت قادري، رضوان بهجتي، سعيد فضل اولي و علي آقاميرزايي از گيلان و امين بوداغي و فرزين اسدي از مازندران در بخش کاياک بزرگسالان، کيا اسکنداني، علي باجلان و سامان بقايي از تهران، محمديوسف شهبازي از کرمانشاه، محسن سعادتخواه از گيلان و پژمان ديوسالار از مازندران در کانو کانادايي بزرگسالان و صادق درويشي، اميرعباس شجاع، بهنام صفري و رادين پيشگاه هاديان از گيلان و حبيب مجللي از گلستان نفرات دعوت شده به اين اردو هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.