ورزشکاران بيش از انتظار در تمرينات ظاهر شدند

سرمربي تيم ملي اسلالوم بانوان که در حال حاضر به همراه 3 ورزشکار در اردوي فرانسه به سر مي برند گفت: اردوي تيم از 31 تيرماه با هدف افزايش مهارت ورزشکاران در پيست مصنوعي در شهر پائو با خوش آمد گويي نماينده اسلالوم غرب کشور فرانسه خانم ماريان اگون شروع شد.
کتايون اشرف ادامه داد: اين اولين باري است که ورزشکاران در پيستي در سطح قهرماني جهان در کنار قهرماناني از کشورهاي مختلف پارو مي زنند و خوشبختانه بيش از انتظار ما در تمرينات ظاهر شدند و پيشرفت خوبي داشتند.
وي افزود: تمرينات همزمان در يک پيست طبيعي نيز دنبال مي شود که در اين پيست تيم ملي ايران تمرين مشترک با تيم ملي اسپانيا دارند.
اشرف بيان کرد: تيم ما در اين مدت کوتاه با توجه به آمادگي جسماني و تکنيکي زير بنايي پيشرفت چشمگيري داشته و اميدوارم در مسابقات کاپ فينال جهاني که در انتهاي اردوي تمريني 3 هفته اي برگزار مي شود، آنچنان که شايسته است عمل کنند.
سرمربي تيم ملي اسلالوم بانوان اظهار داشت: اين قدم هاي اول اسلالوم آبهاي خروشان براي بانوان ايران و در سطح حرفه اي است و هنوز راه زيادي براي رسيدن به هدف اصلي در پيش داريم. بر طبق برنامه از پيش تعيين شده و با حمايت فدراسيون با هدف داشتن تيم قوي در سطح آسيا در مدت زماني نه چندان دور حرکت خواهيم کرد.
وي با اشاره به رقباي قدرتمند آسيايي تصريح کرد: در حال حاضر چين و ژاپن در رده بندي جهاني از جايگاه خوبي برخوردارند و بقيه کشورهاي آسيايي مانند کره، تايلند، تايوان و ديگر کشورها در جهت توسعه اين رشته تلاش مي کنند.
اشرف خاطرنشان کرد: البته براي پشتوانه سازي خوب اين تيم پايگاه هاي قهرماني براي نوجوانان را در نظر داريم که با جديت در آينده نزديک دنبال خواهند شد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.