سيلورهاي ايران با حريفان خود مسابقه دادند

سيلورهاي تيم ملي قايق RSX کشورمان در اولين حضور خود در مسابقات قهرماني جهان به مصاف حريفان قدرتمند خود رفتند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، اين رشته تنها 7 ماه است که در ايران راه اندازي شده و ملي پوشان کشورمان که تنها در اين مدت تمرين کرده اند، براي اولين بار حضور در مسابقات جهاني را تجربه مي کنند .
در اين مسابقات که از سطح بالايي برخوردار است تاکنون 8 مرحله برگزار شده که سيلورهاي کشورمان ضمن گذشتن از خط پايان در تمام مراحل، در 2 مسابقه در زمان مشخص از خط عبور کردند و در بقيه مسابقات بعد از وقت قانون از خط گذشتند.
قهرمانان جهان و المپيک در اين مسابقات با حريفان خود به رقابت پرداختند.
پس از برگزاري 4 مرحله تيم ها به 2 گروه طلايي و نقره اي تقسيم شدند که 60 سيلور اول در گروه طلايي و 59 سيلور بعدي در گروه نقره اي با هم به رقابت پرداختند.
در پايان 8 مرحله در گروه طلايي دوربان وان از هلند، پيروتله از لهستان، پوزميسلاو از لهستان، تابين از نيوزلند، تام اشلي از نيوزلند، مونتمس از فرانسه، گايادر از فرانسه، ويل هلم از آلمان، کوکلي از يونان و دم سه از انگلستان در رده هاي اول تا دهم قرار گرفتند.
در گروه نقره اي نيز لوپز از برزيل، هوگو از کره، هانگ يگي از چين، بن سوال از تايلند، بارگر از آمريکا، ونگ از نروژ، فرم از ايتاليا، کلاف از بلاروس و مارتويچ از بلاروس مکانهاي اول تا دهم را به خود اختصاص دادند.
براساس قوانين مسابقات مقرر شده نفرات اول تا دهم گروه طلايي در يک مسابقه و بقيه نفرات در مسابقه اي ديگر و نفرات اول تا دهم گروه نقره اي در يک مسابقه و نفرات ديگر در يک مسابقه جداگانه با هم به رقابت بپردازند تا چهره نفرات برتر مشخص گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.