بانوان ششم و پسران جوان کانوپولوي ايران هشتم جهان شدند

مسابقات کانوپولوي قهرماني جهان امروز 14 شهريور ماه در حالي در ميلان ايتاليا به پايان مي رسد که تيم ملي بانوان ايران در رده ششم جهان و تيم ملي جوانان نيز در رده هشتم جهان قرار گرفتند .
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، ديروز در ادامه اين مسابقات تيم ملي جوانان کشورمان به مصاف اسپانيا رفت که در نهايت اين مسابقه را با نتيجه 3 بر 1 به اين تيم واگذار کرد.
بازيکنان تيم ملي کشورمان که در اولين حضور خود عملکرد قابل قبولي داشتند و در برابر تيمهاي قدرتمند جهان بازيهاي خوبي از خود نشان دادند، بعد از اين شکست براي قرار گرفتن در رده هفتم يا هشتم جهان با هلند مسابقه دادند و در پايان با نتيجه 5 بر 3 شکست خورده و در رده هشتم جهان قرار گرفتند.
در بخش مردان، رده سني جوانان تيم آلمان قهرمان شد و فرانسه و انگلستان در رده هاي دوم و سوم جهان ايستادند.
بانوان تيم ملي کشورمان نيز که قدرت خود را در برابر تيمهاي ديگر به نمايش گذاشتند ، در اولين مسابقه خود موفق شدند با نتيجه 7 بر 4 اسپانيا را شکست دهند تا پس از اين پيروزي براي کسب عنوان پنجم يا ششم جهان امروز با استراليا مصاف کنند.
بازيکنان کانوپولوي ايران در بازي مقابل استراليا علي رغم اثبات توانايي هايشان در وقت معمول بازي با اين تيم به تساوي 2-2 رسيدند. با اين تساوي بازي به وقت اضافي کشيده شد که تيم ملي کشورمان با بدشانسي يک گل طلايي از حريف دريافت و بازي را با نتيجه 3 بر 2 واگذار کرد و در مجموع در رده ششم جهان قرار گرفت.

 تيمهاي ملي کانوپولو بانوان و آقايان کشورمان سه شنبه 16 شهريور ماه به ايران بازخواهند گشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.