قايقرانان ايران امروز مصاف حريفان خود مي روند

قايقرانان تيم ملي آبهاي آرام کشورمان امروز 27 تيرماه در مسابقات مسافت قهرماني جهان و انتخابي المپيک به مصاف حريفان خود مي روند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، پاروزنان کشورمان امروز در ماده هاي کاياک دونفره آقايان و بانوان و کانوي يکنفره به مصاف حريفان خود مي روند.
عادل مجللي کانوسوار تيم ملي کشورمان امروز در گروه 4 مرحله مقدماتي کانوي يکنفره مسافت 1000 متر با سدفيا کواسي آمتپ از غنا ، ريدل راموس آويلا از کوبا، توماس کاسزور از لهستان، ديويد کال از اسپانيا، آندرس کيليگکاريديس از آلمان، دميترو لانچوک از اوکراين و اين فياري از کامبوج مسابقه خواهد داد و در صورتيکه جزء 7 قايق برتر قرار گيرد به مرحله نيمه نهايي صعود خواهد کرد.
در گروه يک ماده کاياک دونفره مسافت 1000 متر بانوان سيما عروجي و نجمه سجادي نمايندگان کشورمان به مصاف اوا باروس مارکوس و لائورا پدروئلو از اسپانيا، جنيفر بورکه و کايتلين امسلروي از آمريکا، آليس بورنت و هايلي امسگينتي از استراليا، آليس سارودي و اريکا مدوسکي از مجارستان، برنيک فالدوم و دنيلا ندوا از بلغارستان، رناتا ماجور کوبيک و مارتا تيبور از صربستان و راجينا کايرو و لانجنگانبي چانو از هند خواهند رفت. قايقرانان کشورمان در صورتيکه جزء 3 قايق اول باشند به فينال A صعود خواهد کرد و اگر به عنوان قايق چهارم تا هفتم از خط پايان بگذرند به مرحله نيمه نهايي خواهند رسيد.
اروند درويش و فرزين اسدي قايقرانان کشورمان در گروه 2 مرحله مقدماتي ماده کاياک دونفره مسافت 1000 متر مي باشند که با فابيو ويس و کريستوف نيکولت از سوئيس، آندرج هورسکي و جان استربا از چک، اوليور کائوونبرگ و لائورنس پانکوک از بلاروس، رودولف دومبي و رولند کوکني از مجارستان، کيم ورائه و اميل استير از دانمارک، ريکارداس نکريويسوس و آندرج اوليجنيک از لاتوآ و مارکوس اوسکارسون و هنريک نيلسون از سوئد مسابقه خواهند داد و در صورتيکه جزء 7 قايق برتر قرار گيرد به مرحله نيمه نهايي صعود خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.