در آينده اي نزديک ايران مي تواند جزء قدرتهاي برتر آسيا باشد

دبير فدراسيون جهاني RSX از حضور سيلورهاي ايراني در مسابقات قهرماني جهان اظهار خرسندي کرد و گفت: با توجه به تاسيس 7 ماهه اين رشته در ايران، عملکرد ورزشکاران ايراني بسيار خوب بود.
روري در اين رابطه ادامه داد: وضعيت سيلورهاي ايران خوب است، همين که بعد از اين مدت کوتاه توانستند از خط پايان عبور کنند آينده خوبي را مي توان برايشان پيش بيني کرد.
وي بيان کرد: رشته بادباني مانند رشته هاي ديگر نيست، ورزشکاران با هوش در اين رشته فعاليت دارند که تکرار حضور در مسابقات و رقابت با حريفان قدرتمند باعث افزايش هوش و عملکرد مناسب مي شود.
روري از اينکه سيلورهاي ايران توانستند در مسابقه آخر از 20 قايق عبور کرده و از خط پايان بگذرند شگفت زده شد و تصريح کرد: ايران در اين رشته بسيار جوان است ولي در اين مسابقات متوجه شديم که پتانسيل سيلورهاي ايران بسيار بالا است چراکه 7 ماه تنها زمان حفظ تعادل کامل بر روي قايق مي باشد.
دبير فدراسيون جهاني RSX براي ايران در بازيهاي آسيايي گوآنگجو آرزوي موفقيت کرد و گفت: با اين پتانسيل و توانايي اي که در ورزشکاران ايران وجود دارد اگر به همين منوال پيش روند مي توانند در آينده اي نزديک جزء کشورهاي قدرتمند در آسيا باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.