قايقرانان ايران به مصاف حريفان خود رفتند

 

مسابقات اسلالوم قهرماني جهان از ديروز 17 شهريورماه با حضور قايقرانان کشورمان در اسلواني آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني ، در اين رقابتها 300 قايقران از 46 کشور آرژانتين، استراليا، اتريش، بلژيک، برزيل، کانادا، چين، کره، چک، قزاقستان، اسپانيا، فنلاند، فرانسه، انگلستان، آلمان، يونان، مجارستان، ايران، ايرلند، ايتاليا، ژاپن، ليتواني، مقدونيه، هلند، نيجريه، نروژ، نيوزلند، لهستان، پرتغال، روسيه، سنگال، اسلواني، صربستان، سوئيس، اسلواکي، سوئد، تايلند، توگو، چين تايپه، ترکيه، اوکراين، آمريکا، ازبکستان و ونزوئلا در رشته هاي کاياک يکنفره، کانوي يک و دونفره حضور دارند و از ديروز در پيست تاسن شهر لوبيانيا رقابت خود را آغاز کردند. تيم ملي اسلالوم کشورمان نيز در اين مسابقات در رشته هاي کانوي يک و دونفره به مصاف حريفان خود رفت.
در کانوي يک نفره مهدي نظري و همايون محمد پور 2 قايق ايران بودند که همراه با 61 قايقران ديگر ديروز در مرحله اول با حريفان مسابقه دادند که همايون محمد پور با زمان 96/141 ثانيه به عنوان قايق چهل و چهارم و مهدي نظري نيز با زمان 50/191 ثانيه به عنوان قايق پنجاه و هشتم از خط پايان گذشتند.
امروز نيز در مرحله دوم محمدپور به عنوان قايق پنجاه و پنجم و مهدي نظري به عنوان قايق پنجاه و هفتم از خط پايان عبور کردند و از راهيابي به مرحله بعد بازماندند.
در کانوي دونفره نيز 42 قايق با هم مسابقه دادند که برديا مهرجو و اميرمحمد فتاح پور به مصاف حريفان خود رفتند که در نهايت با زمان 89/134 ثانيه سي و چهارم شدند. قايقرانان کشورمان علي رغم عدم صعود به مرحله ماقبل نيمه نهايي موفق شدند از تيمهاي آسيايي ازبکستان و چين تايپه عبور کنند.
در اين مسابقه آلمان با زمان 78/106 ثانيه اول، فرانسه با زمان 12/107 ثانيه دوم و چين با زمان 58/107 ثانيه سوم شدند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.