خسرو ابراهيمي از خانواده قايقراني تشکر کرد

خسرو ابراهيمي سرپرست پيشين فدراسيون قايقراني طي پيامي به خانواده قايقراني از زحمات ايشان در طول دوره سرپرستي خود تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، خسرو ابراهيمي در پيام خود روساي هيات ها، مسئولين کميته ها، سرمربي و مربيان ايراني، ورزشکاران، کارشناسان و مشاوران، هيات رئيسه و کليه پرسنل فدراسيون را مورد خطاب قرار داده و زحمات ايشان تشکر و قدرداني کرده است. در پيام ابراهيمي بدين شرح است:

«من لم يشکر المخلوق لم يشکرالخالق»
حمد و سپاس دارم خداوند بزرگ را که در طول مسير زندگي توفيق خدمتگزاري به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را به اين حقير عنايت نموده است بي شک امروز که ايران عزيز با قدرت به کوري چشم دشمنان اين آب خاک که هرگز علاقه اي به پيشرفت ما ندارند با وحدت توانسته در ابعاد مختلف بخصوص در عرصه ورزشي و با اعتبار و تکيه بر رهنمودهاي حضرت امام خميني (ره ) که فرمودند ورزشکاران بايد به علي (ع) اقتدا کنند و تاکيد مقام معظم رهبري حضرت آيت اله خامنه اي (دامه التوفيق ) به موفقيت هاي چشم گيري نائل گردد.
فدراسيون قايقراني جمهوري اسلامي ايران نيز از اين قاعده مستثني نبوده و با توجه به ظلمي که در طول يکسال تعليق تحميلي انجام شده توانست با عنايت به پرودگار و همدلي و وفاق و فارغ از هر گونه منيتي علي رغم ايجاد مشکلات بسياري که همگان از آن آگاهند بدست توانايي خانواده بزرگ قايقراني در شرايطي بدست آوريم که هدايت تيم هاي قايقراني را مربيان عهده دار بودند.
رفع تعليق تحميلي- تاييد اساسنامه فدراسيون قايقراني جمهوري اسلامي ايران، برگزاري پرقدرت اردوهاي آبهاي آرام، روئينگ ، سيلينگ و حضور موفق در مسابقات جهاني در مسابقات قهرماني آسيا که با کسب 20 مدال طلا ،14 نقره و 8 برنز بالاترين رنکينگ در تاريخ فدراسيون قايقراني کسب کرسهاي مختلف بيشتر از قبل در فدراسيون آسيايي قطعاً اين دستاوردها حاصل معرفت و بزرگي و وجدان کاري همه شما عزيزان است.
در اينجا لازم مي دانم از زحمات روساي هياتهاي مسئولين کميته ها ، سرمربي و مربيان با غيرت ايراني،ورزشکاران، کارشناسان و مشاوران،هيات رئيسه و همکاران و کليه پرسنل فدراسيون تشکر و قدرداني نمايم و همواره آرزوي سربلندي و افتخار روز افزون همگان را در خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را براي فرد فرد شما دارم.
خسرو ابراهيمي

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.