آرزو معتمدي به نيمه نهايي صعود کرد

مسابقات مرحله مقدماتي کاياک يکنفره مسافت 500 متر بانوان در رقابتهاي قهرماني جهان و انتخابي المپيک امروز 28 مردادماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، آرزو معتمدي در گروه 2 مرحله مقدماتي کاياک يکنفره مسافت 500 متر با آنا روکسانا لهيچي از اتريش، دوويل سوديکيت از ليتواني، تنيال هاتون از نيوزلند، دانوتا کوزاک از مجارستان، ايف هاز از هلند، ديگنا توکا از لاتوآ، سالويا سالويا از اندونزي و آلانا نيکولس از استراليا مسابقه داد که در پايان با زمان 2:04.284 دقيقه در رده ششم قرار گرفت و به مرحله نيمه نهايي راه يافت.

در اين مسابقه دانوتا کوزاک از مجارستان با زمان 1:58.698 دقيقه اول، آلانا نيکولس از استراليا با زمان 1:59.844 دقيقه دوم و آنا روکسانا لهيچي از اتريش با زمان 2:01.176 دقيقه سوم شدند.

طبق اعلام کميته برگزاري مسابقات بيشترين شرکت کننده و سخت ترين رقابت در اين ماده است. به طوريکه رادون موسکا از اوکراين دارنده مقام اول المپيک 2008 و قهرمان جهان در مسافت 500 متر، ايدم از ايتاليا دارنده عنوان دوم المپيک 2008 ، اسپلا از اسلواني دارنده عنوان ششم المپيک، راشل از انگلستان دارنده عنوان سوم قهرماني جهان، پرتلا از پرتغال دارنده مقام چهارم قهرماني جهان، سوفيا از سوئيس دارنده مقام پنجم قهرماني جهان، آنجل از دانمارک دارنده مقام هشتم قهرماني جهان و دارنده مقام سوم کاپ 3 جهان در مسابقات اين ماده حضور دارند.

همچنين ناتاليا از قزاقستان که در بازيهاي آسيايي گوآنگجو در مسافت 500 متر مقام دوم و 200 متر مقام سوم و در مسابقات قهرماني آسياي 2009 تهران در هر 3 مسافت عنوان اول را به خود اختصاص داده بود و اوهومورا از ژاپن که در کاياک دونفره 500 متر بازيهاي آسيايي گوآنگجو مدال نقره و در کاياک دونفره 500 متر قهرماني آسياي 2009 تهران عنوان دوم و در مسافت 1000 متر عنوان سوم را از آن خود کرده بود، ازجدي ترين حريفان آسيايي آرزو معتمدي مي باشد.

شايان ذکر است در المپيک 2008 پکن رودوسکا از اوکراين ، ايدم از ايتاليا، کاترين از آلمان، کاتالين از مجارستان، زونگ از چين، اسپيدا از اسلووني، وينرايت از انگلستان، هافسون از آفريقاي جنوبي و سالخوا از روسيه عنوان هاي اول تا نهم را به خود اختصاص دادند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.