روز دوم مسابقات قهرماني آپتيميست به پايان رسيد

روز دوم مسابقات قهرماني آپتيميست ديروز 27 شهريورماه با حضور نمايندگان ايران در لهستان به پايان رسيد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، سيلورهاي تيم ملي آپتيميست کشورمان که پيش از اين در 5 مسابقه آسيايي و اروپايي حضور داشتند ، اين بار نيز براي رويارويي با حريفان به لهستان رفته اند. مسابقات قهرماني آپتيميست لهستان از جمعه آغاز شد و امروز به پايان مي رسد .
ديروز در مسابقه چهارم اين رقابتها فاطمه جعفري توانست مکان بيست و نهم را از آن خود کند، همچنين محمدعلي رسولي جايگاه بيست و هفتم و کيوان حسن زاده نيز جايگاه بيست و پنجم را به دست آورد.
در ادامه مسابقات ، جعفري به عنوان قايق بيست و سوم، رسولي به عنوان قايق سي و دوم و حسن زاده نيز به عنوان قايق پنجاهم از خط پايان عبور کردند.
در مسابقه ششم نيز کيوان حسن زاده در رده بيست و هشتم، فاطمه جعفري در رده چهل و دوم و محمدعلي رسولي در رده پنجاه و دوم قرار گرفتند.
کسب اين نتايج توسط سيلورهاي کشورمان در برابر ورزشکاران قدرتمند حاضر نشان از پيشرفت ملي پوشان مي باشد . سال گذشته نمايندگان ايران در مسابقات قهرماني آسيا در کشور مالزي حضور يافتند که در اين رقابتها در رده هاي 114 و 106 قرار گرفتند. عبور از خط پايان به عنوان قايق 23 ، 25 و 27 در حضور 247 قايق اروپايي و آمريکايي و در شرايط آب وهوايي نامساعدکار سختي مي باشد که ملي پوشان ايران با توجه به پتانسيل بالا موفق به انجام آن شده اند.
اين پيشرفت اميد مسئولان فدراسيون را براي موفقيت در بازيهاي آسيايي 2010 گوآنگجو زياد کرده است و به همين دليل برنامه ريزيها دقيق تر و تمرينات و حضور در مسابقات منظم تر از گذشته اجرا خواهد شد تا در اين فرصت کم باقي مانده تا المپيک آسيايي ملي پوشان آپتيميست به آمادگي کامل برسند و در برابر حريفان خود بدرخشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.