سيلورهاي کشورمان درخشيدند

مسابقات قهرماني آپتيميست لهستان ديروز 28 شهريورماه با درخشش سيلورهاي ايران در روز پاياني اين رقابتها خاتمه يافت.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در اين رقابتها 247 قايق از کشورهاي آلمان، دانمارک، سوئيس، سوئد، اسپانيا، هلند، آمريکا، فنلاند، ليتواني، ايرلند، روسيه، چک و ايران با هم به رقابت مي پردازند. تيم ملي ايران که به عنوان تنها تيم آسيايي در اين رقابتها حضور داشت توانست نتايج قابل قبولي به دست آورد. ملي پوشان کشورمان که پيش از اين در 5 مسابقه آسيايي و بين المللي کرده بودند با کسب اين نتايج به موفقيت در بازيهاي آسيايي 2010 گوآنگجو اميدوار شدند. 

در روز پاياني اين رقابتها کيوان حسن زاده، محمدعلي رسولي و فاطمه جعفري نمايندگان کشورمان مراحل 7، 8 و 9 با حريفان خود به رقابت پرداختند.
در مسابقه مرحله هفتم کيوان حسن زاده در مکان نوزدهم ايستاد، محمدعلس رسولي در رده سي و دوم جاي گرفت و فاطمه جعفري نيز بيست و پنجم شد.
در مسابقه هشتم محمدعلي رسولي باه عنوان قايق سوم از خط پايان گذشت ، کيوان حسن زاده به عنوان قايق هشتم و فاطمه جعفري نيز به عنوان قايق شصت و يکم از خط عبور کردند.
در مسابقه پاياني نيز با درخشش محمدعلي رسولي و کيوان حسن زاده به پايان رسيد. رسولي دوم شد، حسن زاده در رده پنجم ايستاد و جعفري نيز جايگاه نوزدهم را از آن خود کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.