مسابقات قهرماني کشور کانوپولوي مردان آغاز شد

مسابقات قهرماني کشور کانوپولوي مردان با حضور 23 تيم از 19 استان کشور در دو بخش جوانان و بزرگسالان از امروز 13 اسفند ماه در استخر قهرماني مجموعه ورزشي آزادي آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، هفدهمين دوره مسابقات قهرماني کشور کانوپولو مردان بزرگسالان و ششمين دوره مسابقات در بخش جوانان صبح امروز در استخر قهرماني مجموعه ورزشي آزادي آغاز شد. در اين مسابقات 23 تيم از 19 استان کشور در دو رده سني جوانان و بزرگسالان به رقابت خواهند پرداخت.
در بخش بزرگسلان اين مسابقات 11 تيم در سه گروه حضور دارند. در گروه A تيم هاي البرز، مازندران، خراسان شمالي و زنجان به مصاف يکديگر خواهند رفت. در گروه B تيم هاي اردبيل، اصفهان، مرکزي و همدان حضور دارند و در گروه C تيم هاي گيلان، کرمانشاه و يزد ديدار مي کنند.
در بخش جوانان نيز 12 تيم در سه گروه به رقابت خواهند پرداخت. تيم هاي مرکزي، تهران، آذربايجان شرقي و تهران توابع در گروه A، تيم هاي مازندران، لرستان، فارس و همدان در گروه B و تيم هاي خوزستان، کرمانشاه، چهارمحال و بختياري و آربايجان غربي در گروه C قرار گرفتند.
روز اول رقابت ها با برگزاري 20 مسابقه صبح و بعد از ظهر امروز 13 تيرماه برگزار خواهد شد. اين مسابقات به مدت 4 روز برگزار مي شود و تا 16 اسفندماه ادامه خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.