عادل مجللي به نيمه نهايي مسابقات قهرماني جهان و انتخابي المپيک راه يافت

عادل مجللي در ادامه مسابقات قهرماني جهان و انتخابي المپيک آبهاي آرام امروز 29 مرداد ماه در مسافت 200 متر در شهر سگد مجارستان در ماده کانوي يکفره به نيمه نهايي صعود کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، عادل مجللي که با جوگنجي شوکلين از ليتواني، آتيلا بوزيک از مجارستان، مارتين فوسکا از چک، الساندرو رويو ايبانز از مکزيک، يه آيونگ سو از ميانمار و پائولو فرانسيسکو از آنگولا در گروه ششم مقدماتي کانوي يکنفره 200 متر همگروه بود در نهايت توانست با زمان 42.879 ثانيه در جايگاه پنجم قرار گرفت.
در اين مسابقه جوگنجي شوکلين از ليتواني با زمان 39.981 ثانيه اول، آتيلا بوزيک از مجارستان با زمان 40.515 ثانيه دوم و مارتين فوسکا از چک با زمان 40.599 سوم شدند.
با اين نتيجه مجللي به مرحله نيمه نهايي راه يافت و بعد از ظهر امروز در گروه سوم نيمه نهايي با زازا ناديرادزه از گرجستان، الساندرو رويو ايبانز از مکزيک، ميخائيل يميليانو از قزاقستان، آلفونسو بناويدز از اسپانيا، ايوان استيل از روسيه، سپاستين برندل از آلمان، نااوا ساکاموتو از ژاپن و دانيل کراپونو از قرقيزستان رقابت خواهد کرد.
شايان ذکر است در اين ماده ايوري چبان از اوکراين نفر سوم و پاول برانسکيويچ از لهستان نفر هشتم المپيک، ايوان اتسل نفر اول مسابقات قهرماني جهان 2010 و کاپ2 و 3 جهاني 2011، توماس سيمارت از فرانسه نفر دوم قهرماني جهان 2010 و ريچارد دالتون نفر سوم قهرماني جهان، نفر دوم کاپ 2 جهاني و نفر سوم کاپ 3 جهاني حضور دارند.
همچنين از رقيبان آسيايي مجللي ميخائيل اميليانو از قزاقستان نفر اول مسابقات قهرمانسي آسيا 2009 تهران، اکا اوکتاروريانوس از اندونزي نفر دوم قهرماني آسيا 2009 در کانوي دونفره 200 متر و ون لونگ تران از ويتنام نفر سوم قهرماني آسيا 2009 در کانوي دونفره 200 متر حاضر هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.